USB webkamerák
Model No.TEVO-VA4K
Fő jellemzője
2,2 mm széles látószög
Kompakt minden az egyben kialakítás
Plug & Play USB csatlakozás
1/2.7 CMOS érzékelő (Sony IMX307)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Beépített 2 Omni irányított mikrofon
124 fokos széles látómező torzítás nélkül
Kompatibilis bármely videokonferencia szoftveralkalmazással és felhőszolgáltatással
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
USB webkamerák TEVO-VA4K Automatikus keretezés

Fő jellemzője:
2,2 mm széles látószögű objektív
Kompakt minden az egyben kialakítás
Plug & Play USB csatlakozás
1/2.7 CMOS érzékelő (OV2710)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Beépített 2 Omni irányított mikrofon
120 fokos széles látómező torzítás nélkül
Kompatibilis bármely videokonferencia szoftveralkalmazással és felhőszolgáltatással
| Modell | TEVO-VA4k |
| Név | Audio és videó egy webkamerában |
| Képérzékelő | 1/2.7 CMOS érzékelő (OV2710) |
| Lencse | 2,2 mm széles látószög |
| Hatékony pixel | 2,10 megapixel |
| Zoomolás | Rögzített fókusz |
| Felület | Micro USB2.{1}} |
| Videó tömörítési formátum | MJPEG, YUV |
| Felbontás | 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Vízszintes látószög | 112 fok |
| Minimális megvilágítás | 350 Lux |
| Tápegység | USB tápegység, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Beépített 2 Omni irányított mikrofon |
| Hangszóró | Beépített 2 hangszóró |
| MOD | 50 cm |
| Fehér egyensúly | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kábelhosszúság | 3m |
| Tàmogatò rendszer | Windows:10, 8.1, 8, 7 és macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilis szoftver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ugrás a találkozóra stb. |
| kiegészítők | USB kábel, használati útmutató |
| Energiafelhasználás | 2w |
| Hangszóró frekvenciája | 20 Hz-20KHz |
| Impedancia | 4Ω |
| Maximális teljesítmény | 85 dB |
| Mikrofon iránya | Mindenirányú |
| Érzékenység | -33dBFS |
| Mikrofon frekvencia | 20 Hz-20KHz |
| Felvevő hatótávolság (rádiók) | 3m |
| Termék méret | 262 (Sz) × 85,5 (Mé) × 110 (Ma) mm |
| A termék súlya | 0.33 g |
Népszerű tags: usb webkamerák, Kína, gyártók, nagyker, ár, alacsony ár, Kínában gyártott










