Office Equipment Conference System 4K 12x optikai zoom optika PTZ kamera és 9 méteres hangfelvevő hangszóró hangszóró
Teljes audio videokonferencia csoport közepes és nagy szobákhoz:
HD videokamera, hangszóró és hub.
Kompakt és karcsú dizájn, hogy illeszkedjen a legtöbb forgatókönyvhöz.
Plug & play HD audio lehetővé teszi a konferenciaasztal körüli mindenki számára, hogy világosan meghallgassa és hallható legyen
Magas DEF videó: HD 1080p videó autofókuszos, 12x zoom lencsével.
A 4K felbontás feltétlenül látja a tárgyalóterem minden részletét.
Kompatibilis a Mac és a PC -vel.
Rendszerkövetelmények: Windows 7, 8.1 vagy 10, Mac OS X 10.7 vagy újabb.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Irodai berendezések konferencia rendszere 12x optikai zoom optika ptz kamera és 9 méteres hangfelvevő hangszóró hangszóró
1. Teljes audio/videokonferencia csoport közepes és nagy helyiségekhez: UHD videokamera, hangszóró és hub.
2. Kompakt és karcsú dizájn, hogy illeszkedjen a legtöbb forgatókönyvhöz.
3. A csúcskategóriás hangszóró, a Plug & Play HD audio lehetővé teszi, hogy a konferenciaasztal körül mindenki hallja és hallható legyen
4. Könnyű és jó videokonferencia: Video -találkozók indítása egy plug & play usb -kapcsolatkal egy laptophoz, és válasszon egy videokonferencia szoftvert
5. Magas DEF videó: 4K és HD 1080p videó, Auto Focus, 12x zoom lencséje . 4 K felbontás biztosítja a tárgyalóterem minden részletét.
6. Kompatibilis a Mac -rel és a PC -vel. Rendszerkövetelmények: Windows 7, 8.1 vagy 10, Mac OS X 10.7 vagy újabb.

Az összes - - egy konferencia rendszerben
Tenveo All - a - egy videó- és audio konferencia rendszerben a középső és a nagy helyiségek számára.
A megfizethető köteg HD 12x Zoom és 4K kamera, 360 fokos hangszedő hangszóróval érkezik, 9 méteres Voice Pick - felfelé.
HDMI és DP videó interfészek
A HDMI interfész segítségével a videokonferencia -rendszer 4K 12x Zoom PTZ kamerája sokkal világos képet és alacsony késleltetést eredményezhet.


Szolgáltatásunk:
OEM gyártás- Megbízható eredeti berendezésgyártási szolgáltatások.
Szerződéses gyártás- Specializáció a Top - szintű audiovizuális termékekre.
ISO - tanúsított gyár- A nemzetközi minőségi előírások betartása.
Alacsony MOQ (minimális rendelési mennyiség)- Rugalmas termelés szigorú minőség -ellenőrzéssel.
Versenyképes ömlesztett árazás- Költség - Hatékony megoldások nagy - skála előállításához.
| Modellszám | Tevo - VA512Group - ex |
| A PTZ kamera képérzékelője | 1/2,8 "Sony CMOS |
Hatékony pixel | 8.29MP |
| Lencse | f =3.9 mm-46,8mm |
| Nyílás | F1.6-2.8 |
| Videó formátum | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Vízszintes szög | 70,82 fok (W) -6,48 fok (T) |
| Fókusz | Automatikus/kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus/kézikönyv |
| Videó interfészek | HDMI, DP |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Vezérlőprotokoll | Visca/pelco - d/pelco - p p. |
| Baud arány | 9600/4800/38400/2400 |
| Serpenyő/dőlés forgás | >± 175 fok, -90 fok -+90 fok |
| Serpenyővezérlési sebesség | 0.1 -80 fok /sec |
| Billenés vezérlési sebesség | 0,1-60 fok /sec |
| Előre beállított szám | 255 Presets by pelco - d, 32 Presets by pelco - p, 7 presett a Visca -ból (10 előre beállított távirányítóval) |
| A hangszóró akusztikus visszhang lemondása (AEC) | > 65dB |
| A hangszóró válasza | 135Hz-20Hz |
| A hangszóró felvételi tartománya 2 bővítő mikrofonnal | 9 méter |
| A hub interfészei | Dp*2; Teljesítmény interfész*1; USB típus - c*1 |
| Hubkábelek | 3M USB -kábel*1, 5M DP kábel*2 |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 7 vagy újabb; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) kompatibilis a zoom, az MS csapatok, a Skype stb. |
| Dimenzió (w*h*d) | Kamera: 171,6*192.6*171,6 mm; Hangszóró: φ 180 mm*37,4 mm; Hub: 98*98*20m |
Népszerű tags: Irodai berendezések konferenciarendszere 4K 12x optikai zoom optika PTZ kamera és 9 méteres hangfelvétellel rendelkező hangszóró, Kína, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában készült.









