
Alacsony ár 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera
Szemüveg:
1. 4 K Auto -nyomon követés 20x optikai zoommal
2. SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera
3. Sony 1/2,8 "CMOS érzékelővel felszerelt
4. 8.29 megapixelek
5. A valódi 4K tisztaságot biztosítja az életszerű színhűséggel és élességgel.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Alacsony ár 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera
Sony 1/2,8 "CMOS -érzékelővel és 8,29 megapixelekkel felszerelt, Tenveo UVS20A - 4K PTZ kamera igazi 4K tisztaságot biztosít az élethű színhidalitással és az élességgel. 20x optikai zoomja szorosan átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül átmenetek nélkül. tisztaság-tökéletes konferencia, élő műsorszórás és előadások rögzítéséhez.

Vigye a produkciót a következő szintre intelligens auto követéssel.
Az UVS20A - 4K beépített AI nyomkövető motorja intelligensen azonosítja az emberi célokat, alkalmazkodik a mozgáshoz, és fenntartja a keretet, biztosítva, hogy az előadók középpontjában maradjanak és az egész középpontjában maradjanak.

Az UVS20A-4K támogatja az interfészek és a streaming protokollok átfogó sorozatát, így a meglévő rendszerekbe történő integráció könnyedén.
--Video kimenetek: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (POE+támogatás)
-Streaming protokollok: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Kontroll interfészek: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Vezérlő protokollok: Visca, Pelco-D/P, OnVIF, Visca Over IP
Akár élő streaming, távoli együttműködés vagy rendszerintegráció esetén a Tenveo UVS20A-4K könnyedén alkalmazkodik a környezetéhez.

Kínában az egyik vezető gyártó és beszállítóként ismert, most melegen üdvözöljük Önt, hogy nagykereskedelemben részesüljünk a fejlett Tenveo 4K Auto Tracking SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamerájával, alacsony áron. A fejlett berendezések és technológiák segítségével biztosíthatjuk Önnek felszerelésünk kiváló minőségét és jó teljesítményét.
| Modellszám | Tevo - UVS20A-4K |
| Képérzékelő | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Hatékony pixelek | 8.29MP |
| Optikai zoom | 20x optikai zoom |
| Lencse | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Nyílás | F1.7-F3.7 |
| Vízszintes szög | 51,9 fok ~ 3,0 fok |
| Függőleges szög | 39,7 fok ~ 2,2 fok |
| Átlós szög | 63,1 fok -3,7 fok |
| Videó formátum | 4KP@30/25 kép/mp, 2KP@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Video kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Fókusz | Automatikus / kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus / kézikönyv |
| I / O interfész | |
| Videó interfészek | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptív Ethernet port; Támogassa a poe IEEE802.3AF -t |
| Hálózati protokoll | RTSP, RTMP, VISCA IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Vezérlőprotokoll | Visca/pelco - d/pelco - p; Baud ráta: 2400/4800/9600/38400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (csak bemenet), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ paraméter | |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok /s |
| Előre beállított szám | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállított IR távvezérlővel) |
| Általános paraméter | |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 10, Windows 11 vagy magasabb; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 2.0a (max.) |
| Energiafogyasztás | 24W (Max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fokról 60 fokra |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fok 40 fokig |
| Működő páratartalom | 20% -80% RH |
| Dimenzió (w*h*d) | 166*165*170 mm/ 285*217*197mm (a csomagolás előtt/ után) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (nettó/ bruttó súly) |
Népszerű tags: Alacsony árú 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült





