
TEVO - NV620A-4K 20X Optical Zoom videokonferencia kamera
Termék áttekintése:
Termék száma: TEVO {{1} }nv620a-4k
20x optikai zoom ptz kamera
8.42MP 4K60FPS SUPORT HDMI/IP/USB/SDI kimenet
Pontos, sima és csendes PTZ mozgás
Előre beállított: 9 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
Támogató mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
2D és 3D NR a legjobb videó minőség érdekében különböző megvilágítási körülmények között
Támogassa a VISCA -t, a PELCO - P, és a PELCO - D Protokoll, RS232/RS485 Kameravezérlés
Kompatibilis a legtöbb vezető videokonferencia szoftverrel és platformon
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
20x optikai zoom 4k60fps -sel konferencia vagy élő streaming kamera
* A Tenveo NV620A Ultra egy professzionális 4K@60fps PTZ kamera, amely 1/1,8 hüvelykes 8,29MP CMOS -érzékelőt tartalmaz, amely ultra - éles UHD videót rögzít, élénk színekkel, továbbfejlesztett alacsony - fénykapacitás és széles dinamikus tartomány (WDR).
* A 16x digitális kiterjesztéssel rendelkező 20x optikai zoom zökkenőmentes keretezési rugalmasságot biztosít, míg a 66,6 fokos széles látómező nagy tereket tartalmaz.

* Al - hajtott humanoidkövetéssel, POE -támogatással és teljes NDI & Dante AV - H kompatibilitással, az NV620A Ultra lehetővé teszi a magas- minőséget, alacsony -} Latencia IP -video -transzmissziót a hálózatokon keresztül.

| Modellszám | Tevo - nv620a ultra |
| Kamera | |
| Érzékelő | 1/1.8'' |
| Hatékony pixelek | 8.42MP |
| Videójelek | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P594, 1080I594, 1080P29,97, 720P60, 720P594; 3G - SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P59.94, 1080P25; 1080I60, 1080I50, 1080I59.94; 720p60, 720p59,94; |
| Zoomolás | 20x optikai zoom |
| Lencse | f =6.25 mm ~ 125 mm |
| Nyílás | F1.58 ~ F3.95 |
| Vízszintes szög | 59,6 fok ~ 3,5 fok |
| Függőleges szög | 35,7 fok ~ 2,0 fok |
| Átlós szög | 66,6 fok ~ 4,0 fok |
| Digitális zoom | 16X |
| Videó kimenet | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Vezérlőfelület | RS232, RS485, USB, NET |
| Redőny | 1/30s ~ 1/10000s |
| Fehér egyenleg | Autó, beltéri, kültéri, egy push, kézi, var |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Digitális zajcsökkentés | 3D digitális zajcsökkentés |
| Baud arány | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Vezérlőprotokoll | Visca, Pelco - d, pelco - p p p. |
| USB -protokoll | UVC 1,1 ~ 1,5 |
| Minimális megvilágítás | 0,5 lux @ (F1.8, AGC BE) |
| Snr | 55dB -nél nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok /s |
| H & V flip | Támogatás |
| Képfagyasztás | Támogatás |
| Poe | Támogatás |
| Az előre beállított szám | 255 |
| Előre beállított pontosság | 0,1 fok |
| IPC szolgáltatások (IP -kamera) | |
| Video kódolási formátum | H.264/H.265/MJPEG |
| Videófolyam | Főáram, alfolyam |
| Főáram -felbontás | 3840x2160,1920x1080,1280x720 stb. |
| Alfolyam -felbontás | 720x480,320x240 stb. |
| Video bitsebesség | 32 kbps ~ 20480 kbps |
| Bitráta típusa | Változó kamatláb, rögzített kamatláb |
| Képkaparék | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60 fps |
| Audio tömörítés | AAC, G711a |
| Audio bitsebesség | 96 kbps, 128 kbps |
| Hálózati protokoll | Dante AV - H, NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), ONVIF, DHCP, GB/T28181, multicast; támogatás teljes ndd. |
| Bemeneti/kimeneti interfész | |
| HD kimenet | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC típus, 800mVP - P, 75Ω, az SMPTE 424M szabvány mellett |
| LAN | 1xrj45: 10m/100m/1000m Ethernet interfész |
| Audio felület | 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor |
| USB | 1xusb2.0: A típus |
| Kommunikációs felület | 1xrs232 in: 8pin min din, max. 1xrs232 Out: 8pin min Din, Max távolság: 30 m, protokoll: csak Visca hálózat használata 1XRS485: 2Pin Phoenix Port, Max távolság: 1200 m, protokoll: Visca/pelco - d/pelco - P} P} P} P} P} p. |
| Erőteljesítmény | JEita típus (DC 12 V -ban) |
| Általános specifikáció | |
| Tápegység | DC 12V/2A (max) |
| Energiafogyasztás | 24W (Max.) |
| Munkahőmérséklet | 0 fok ~ 40 fok |
| Munka páratartalma | 20% -80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fok -60 fok |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Termékméret | 156.1*176.4*175,3 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,51 kg / 2,6 kg (nettó / bruttó súly) |
* Megbízható OEM gyártási szolgáltatások a Tenveo -tól
* A videó és audio legfontosabb szerződéses gyártói
* ISO - tanúsított gyár
* Alacsony MOQ gyártók minőség -ellenőrzéssel
* Versenyképes árazási ömlesztett gyártási beszállítók
Üdvözöljük, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot:
+86 135 5233 5495|Tel, +86 134 7469 0572|Whatsapp, +86 135 5233 5495|Wechat
E -mail: Sales09@tenveo.com|www.tenveo - Video - konferencia.com
Sz Tenveo Video Technology Co, .LTD
Hozzáadás: B-8. Emelet, Fukang Keji-kastély, Yosang Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kína
Népszerű tags: TEVO - NV620A-4K 20X Optical Zoom Videona Camera, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült




