Irodai berendezések konferenciarendszere 12x optikai zoom PTZ kamera minden egyben
*. UHD videokamera, hub és kihangosító 9 méteres felvevő sugár
*. HD 1080p videó autofókusszal, 12x zoom objektív. 4K felbontás
*. Indítson videomegbeszéléseket egy laptophoz csatlakoztatott plug & play USB-csatlakozással
*. Kompatibilis Mac és PC-vel. Rendszerkövetelmények: Windows 7, 8.1 vagy 10, Mac OS X 10.7 vagy újabb.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Az SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. Kína egyik vezető gyártója és beszállítójaként ismert, most szeretettel üdvözöljük a nagykereskedelmi CE jóváhagyott irodai berendezések konferenciarendszerében 12x optikai zoom ptz kamera minden egyben alacsony áron gyárunkból. A fejlett berendezések és technológia segítségével biztosíthatjuk berendezéseink kiváló minőségét és jó teljesítményét. Lépjen kapcsolatba velünk az árlistával és az OEM & ODM szolgáltatással kapcsolatban.
Irodai felszerelések konferenciarendszere 12x optikai zoom optika PTZ kamera és 9 méteres hangfelvevő hatótávú kihangosító
1. Komplett audio/video konferencia csoport közepes és nagy helyiségekhez: UHD videokamera, kihangosító és hub.
2. Kompakt és karcsú kialakítás, amely a legtöbb forgatókönyvhöz illeszkedik.
3. Csúcskategóriás kihangosító, Plug & Play HD audio lehetővé teszi, hogy a konferenciaasztal körül mindenki tisztán halljon és halljon
4. Egyszerű és jó videokonferencia: Indítson videomegbeszéléseket egy laptophoz csatlakoztatott plug & play USB-csatlakozással, és válasszon videokonferencia-szoftvert
5. Nagy felbontású videó: HD 1080p videó autofókusszal, 12-szeres zoomobjektívvel. 4A K felbontás biztosítja, hogy a tárgyalóterem minden részlete látható legyen.
6. Kompatibilis Mac és PC-vel. Rendszerkövetelmények: Windows 7, 8.1 vagy 10, Mac OS X 10.7 vagy újabb.



Univerzális kompatibilitás
Kompatibilis a Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx és más konferencia szoftverekkel.
Könnyen használható
Rendszeregyeztetés: megfelelően működik Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 és újabb rendszereken. Csak csatlakoztassa a kamerát USB-kábellel a csatlakoztatni kívánt eszközhöz.

| Modellszám | TEVO-VA512GROUP-EX |
| A ptz kamera képérzékelője | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Hatékony pixel |
8,29 MP |
| Lencse | f=3.9mm-46,8 mm |
| Nyílás | F1.6-2.8 |
| Videó formátum | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Vízszintes szög | 70,82 fok (W) - 6,48 fok (T) |
| Fókusz | Auto/Manuális |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Auto/Manuális |
| Videó interfészek | HDMI, DP |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Control Protocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baud Rate | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt Rotation | >±175 fok ,-90 fok -+90 fok |
| Pan Control Speed | 0.1 -80 fok/mp |
| Tilt Control Speed | 0,1-60 fok /sec |
| Előre beállított szám | 255 preset a Pelco-D, 32 preset a Pelco-P, 7 preset a Visca (10 preset a távirányítóval) |
| A kihangosító akusztikus visszhang kioltása (AEC). | > 65 dB |
| A kihangosító válasza | 135Hz-20Hz |
| Pickup A kihangosító hatótávolsága 2 bővítő mikrofonnal | 9 méter |
| A hub interfészek | DP*2; Tápfeszültség interfész*1; USB-típus-C*1 |
| A hub kábelei | 3 m-es USB-kábel*1, 5m-es DP-kábel*2 |
| Operációs rendszerek | Windows 7 vagy újabb; Android, Mac OS™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges.) Kompatibilis a Zoom, MS Teams, Skype stb. |
| Méretek (Sz*Ma*M) | Kamera: 171,6 * 192,6 * 171,6 mm; Kihangosító: Φ 180mm*37,4mm; Agy: 98*98*20m |
Népszerű tags: irodai felszerelés konferencia rendszer 12x optikai zoom ptz kamera minden egyben, Kína, gyártók, nagyker, ár, alacsony ár, kínai gyártmány









