AI Auto nyomon követés 30x 1080p 60fps PTZ kamera NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0
Modell: TEVO-VHD630A NDI
* 1/2,8''sony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080p@60fps videó minőség
* 70 fokos széles látószög + 30 x optikai zoom-eszköz, közepes és nagy helyiséghez
* NDI + POE támogatott
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR a legjobb videóminőség érdekében különböző megvilágítási körülmények között
* USB/HDM1/SDI/RJ45 Video Kimenetek
* A Suppots élő közvetítés a Facebookon és a YouTube -on, szintén jól működnek a VMIX -rel, OBS
* Támogassa a vezérlő terminálokat, mint például a joysticker billentyűzet (RS232, RS485) és az IR Remote
* Támogató mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása

A Tenveo frissített NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI-TRACKING 30X 1080p 60FPS PTZ kameraIdeális az egyházi szolgáltatások, az istentiszteletek, a kormányzati tevékenységek, a konferenciák, az élő koncertek, a termékek bevezetéséhez és a stúdió streamingjének és az élő közvetítéseknek a rögzítéséhez és streamingjéhez.

Fő jellemzők:
* 1/2,8''sony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080p@60fps videó minőség,
* Intelligens automatikus nyomon követés és automatikus keretezés
* A fejlett 2D/3D zajcsökkentési technológia tovább csökkenti a zajt, miközben biztosítja a magas kép tisztaságát
* Egyidejű 3G-SDI, HDMI, USB, IP streaming videó, könnyedén professzionális videó előállításhoz
* Többszörös vezérlési protokoll és hálózati protokoll
* Támogató mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)

Könnyű előre beállított beállítás
Haladjon előre beállított pozíciókba (10 előre beáll az IR távirányítón, 255 Pelco-n keresztül, 64-en keresztül a VISCA-n keresztül) egy közeli sorrendhez. Adjon meg RS485 és RS232 felületet a billentyűzet vezérléséhez.

Univerzális kompatibilitás
A legtöbb videokonferencia- és élő streaming szoftverrel működik, mint például a Zoom, Skype, OBS, a Facebook Live, a Webex, a Polycom, a Microsoft Lync, a Cisco és a BlueJeans stb.

Eltérő ellenőrzési módszer
Egyidejű USB, HDMI, 3G-SDI és IP/NDI videó kimenetek. RS232/RS485/IR távvezérlő, többszörös vezérlési és hálózati protokollral.

Többszörös telepítés
Támogató asztali számítógépek, mennyezeti tartó, falra tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető).

| Modellszám | Tevo-VHD630A NDI |
| Érzékelő | 1/2.8'' |
| Hatékony pixelek | 2,07MP |
| Videójelek | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoomolás | 30x optikai zoom |
| Lencse | f =4.6 mm ~ 138 mm |
| Nyílás | F1.8 ~ F3.6 |
| Vízszintes szög | 62,3 fok ~ 2,31 fok |
| Függőleges szög | 36,1 fok ~ 1,29 fok |
| Átlós szög | 69,5 fok ~ 2,63 fok |
| Digitális zoom | 8X |
| Videó kimenet | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Vezérlőfelület | RS232, RS485, USB, NET |
| Redőny | 1/30s ~ 1/10000s |
| Fehér egyenleg | Autó, beltéri, kültéri, egy nyomás, kézi, var |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D digitális zajcsökkentés |
| Baud arány | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Vezérlőprotokoll | Visca, Pelco-D, Pelco-P |
| USB -protokoll | UVC 1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0,5 lux @ (F1.8, AGC BE) |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok S |
| H&V flip | Támogatás |
| Képfagyasztás | Támogatás |
| Poe | Támogatás |
| Az előre beállított szám | 255 |
| Előre beállított pontosság | 0,1 fok |
| IPC szolgáltatások | |
| Video kódolási formátum | H.264/H.265/MJPG |
| Video stream | Főáram, alfolyam |
| Főáram -felbontás | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 stb. |
| Alfolyam -felbontás | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 stb. |
| Video bitsár | 32Kbps ~ 102400Kbps |
| Bitráta típusa | Változó kamatláb, rögzített kamatláb |
| Képkaparék | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60 fps |
| Audio tömörítés | AAC |
| Audio bitsebesség | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Hálózati protokoll | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, multicast stb. |
| Bemenet/kimeneti felület | |
| HD kimenet | 1xhdmi 1x3g-SDI: BNC típus, 800mVP-P, 75Ω, az SMPTE 424M szabvány mellett |
| LAN | 1xrj45: 10 m/100 m Ethernet interfész, Poe (802.3AF) |
| Audio felület | 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor |
| USB | 1XUSB3.0: B típusú női jack |
| Kommunikációs felület | 1xrs232 in: 8pin min din, max. 1xrs232 Out: 8pin min Din, Max távolság: 30 m, protokoll: csak Visca hálózat használata 1XRS485: 2Pin Phoenix Port, Max távolság: 1200 m, protokoll: Visca/Pelco-D/Pelco-P |
| Erőteljesítmény | JEita típus (DC 12 V -ban) |
| Általános specifikáció | |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Termékméret | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,37 kg / 2,45 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: AI Auto nyomon követés 30x 1080p 60fps PTZ kamera NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült.





