Olcsó videokonferencia megoldás
USB3.0 interfész
HD1080P 2,38 Mega Pixel
118 fokos széles látószög
PAN: 0-355 fokos dőlés: +/- 60 fok
RS-232, RS-422, RS-485, IR távirányító
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
USB HD 1080P videokamera konferenciatermekhez
3x optikai zoom serpenyő dőlés kamera
Karcsú és intelligens formatervezés
Plug & play usb3.0 csatlakozás
Kristálytiszta HD1080p képminőség
Pontos, sima és csendes PTZ mozgás
Előre beállított: 10 IR távoli beállításon keresztül (255 RS232 -en keresztül)
1/2,8 hüvelykes kiváló minőségű, 2,1MP (16: 9) CMOS érzékelő
Kiváló minőségű teljes üveg lencse anyaggal
118 fokos széles látómező, videó torzítás nélkül
Olcsó videokonferencia megoldás
Támogató mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
2D és 3D NR a legjobb videó minőség érdekében különböző megvilágítási körülmények között
Támogassa a VISCA -t, a PELCO - P, és a PELCO - D Protokoll, RS232/RS485 Kameravezérlés
Kompatibilis a legtöbb vezető videokonferencia szoftverrel és platformon



Csomagolás és szállítás
1. Szállítás:
A minta megrendeléseihez termékek vannak raktáron; Ugyanazon a napon szállítás, amikor megkapjuk a megrendelést;
A vásárlási megrendelésekhez 3-7 munkanapon belül szállítunk;
2. Csomagolás:
Habcsomagolás belül; Szabványos kartoncsomagolás kívül.

| Érzékelő | 1/2,8''sony CMO |
| Hatékony pixel | 2,38 Mega Pixel |
| Video kimeneti pixel | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomolás | 3x optikai zoom |
| Lencse | f =2.38-7 mm |
| Nyílás | F1.96-3.64 |
| Vízszintes szög | 103,69 fok (W) -42,12 fok (T) |
| Videó kimenet | USB 3.0 |
| Videofelbontás | 1080P (1920 *1080) |
| Sziginális szabvány | NTSC/PAL |
| Előre beállított helyzet | 64 |
| Ellenőrző hézag | RS-232, RS485 |
| Redőny | 1/30S-1/10000S, Auto |
| Baud arány | 38400/9600bps |
| Vezérlőprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - P (RS-232, RS485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0,1LUX |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Video kódolási formátum | H.264, MJPEG, YUV |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 90 fok (± 45 fok) 0,1 fok /S-80 fok S |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Hatalomcsillapítás | 12W |
Népszerű tags: Olcsó videokonferencia megoldás, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült












