Nagyfelbontású kamkorder TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Termék leírás
Alapinformáció
Model NO .: TEVO-V1080
Típus: Videokonferencia rendszer
Videó: Videó
Védjegy: Tenveo
Specifikáció: CE, FCC, RoHS
Származási hely: Shenzhen
termékleírás
Főbb jellemzői:
1 TEVO-V1080 fixfókuszos, leginkább a kis és közepes méretű konferenciaterem, tantermi és stb
2. Azt is nyújthat tökéletes képminőség gyenge megvilágítás környezetben, különösen alkalmas a világítás általános helyzetet.
3. A maximális felbontás elérheti 1920 * 1080, maximális kimenő frekvencia keret lehet elérni 30f / s, garantálja a magas felbontású, ugyanabban az időben, szintén a kereslet kielégítésére a folyékonyan a képet.
4 A jel-zaj a kamera videó közvetlenül befolyásolja a kép tömörítési kód hatékonyságát a nagy felbontású videokonferencia televíziós terminálon. A TEVO-V1080 alkalmazni nosie zajcsökkentő algoritmus alapján mozgás becslés, egy új generációs zaj érzékelők, hatékonyan csökkenti a zajt.
5 TEVO-108 segítségével az iparág legfejlettebb CMOS érzékelő, amely képes támogatni WDR (Wide Dynamic Range), egyértelműen rögzíteni képalkotás az a jelenet az erős fény és a sötét kontraszt a környezet, mint például a háttérvilágítást.
1 TEVO-V1080 fixfókuszos, leginkább a kis és közepes méretű konferenciaterem, tantermi és stb
2. Azt is nyújthat tökéletes képminőség gyenge megvilágítás környezetben, különösen alkalmas a világítás általános helyzetet.
3. A maximális felbontás elérheti 1920 * 1080, maximális kimenő frekvencia keret lehet elérni 30f / s, garantálja a magas felbontású, ugyanabban az időben, szintén a kereslet kielégítésére a folyékonyan a képet.
4 A jel-zaj a kamera videó közvetlenül befolyásolja a kép tömörítési kód hatékonyságát a nagy felbontású videokonferencia televíziós terminálon. A TEVO-V1080 alkalmazni nosie zajcsökkentő algoritmus alapján mozgás becslés, egy új generációs zaj érzékelők, hatékonyan csökkenti a zajt.
5 TEVO-108 segítségével az iparág legfejlettebb CMOS érzékelő, amely képes támogatni WDR (Wide Dynamic Range), egyértelműen rögzíteni képalkotás az a jelenet az erős fény és a sötét kontraszt a környezet, mint például a háttérvilágítást.
6 TEVO-1080 nyújt VISCA, Pelco-D
7 Infravörös távirányító jelátvitel jellemző. TEVO-1080 is képes fogadni, kivéve a saját dedikált távirányító jelet is képes fogadni a távirányító jelet a felhasználó elküldi a jelet a videokonferencia terminál throuth a VISCA IN port.
Átviteli sebesség
| Termékleírás | |
| video formátum | 1080 / |
| Átviteli sebesség | 9600 / 4800bps |
| érzékelő típusa | CMOS, 1 / 2.7inch |
| Sensor pixel | 2.1million |
| Videó kimenet | USB2.0 |
| jelzőrendszer | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| beléptető terminál | USB, RS232, RS485 (kétirányú) |
| fehér egyensúly | Auto / Manual |
| Ellenfény kompenzáció | Támogatás |
| Átviteli sebesség | 9600 / 4800bps |
| Pan mozgás sebessége | 1-280 ° / S |
| Tilt mozgás sebessége | 1-100 ° / S |
| Pan mozgási tartomány | 360 ° |
| Pan szkennelés automatikusan | támogatás |
| határ leolvasó | 0-35 ° |
| Távirányító | IR Vezeték nélküli távirányító P / T |
| Protokoll típusa | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Adapter | DC12V / 2.0A |
| Teljesítménydisszipáció | 12W |
| méret | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (előtt / után a csomagolás) |
| szín | Ezüst és fekete |
| súly | 600g / 1.66kg (előtt / után a csomagolás) |
| Üzemhőmérséklet | 0-50 ℃ |
Add .: Room511-514, Fengtian New tech épület, Észak-Xuegang Road, Longhua új ker. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





