TEVO-HD9618 HD 1080P Video Conference PTZ webkamera HD-SDI HDMI DVI kimenet
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9618
Videó: Videó
Kommunikáció: Vezetékes
OEM: ODM
Érzékelő: 1 / 2.8" Exmor CMOS
Objektív: 18 X optikai zoom, 12 x digitális zoom
Beépített Videokimenet: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Nyelv: angol vagy a személyre szabott
Védjegy: pUAS vagy a személyre szabott
Specifikáció: 220x160x160mm
HR-kód: 8525
Típus: Videokonferencia rendszer
Összetétel: CMOS
Szín: Fekete
Szállítási határidő: 3 nap kifizetése után
Hasznos képpontok száma: 3,27 megapixel
Signal rendszer: 1080 60p / 50p
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Igen
Közlekedési csomag: Neutral csomag vagy a személyre szabott
Származási hely: Kína
Termék áttekintés:
TEVO-HD9618 márkánk magas intelligens HD videokonferencia kamera, modul, amely 3.27MP nagy felbontású kép. Minden kamera beállítás és pan / tilt / zoom távoli nagysebességű kommunikációs rendszer működését. Egyedülálló, szabadalmaztatott auto flip-technológia (asztali vagy mennyezeti szerelés), 255 preset, multifunkcionális PTZ beállítás. RS232 és RS422 távirányító (VISCA, Pelco P / D protokoll) interfész.
Alkalmazási terület:
TENVEO HD videokonferencia kamera már széles körben használják a videokonferencia, a szoba konferencia, TelePresence, több résztvevős konferencia, távoktatás, oktatási intézmények, vállalati képzés, üzleti találkozó, kormány, telemedicina, ház az istentisztelet, internetes kommunikáció, monitoring, tárgyalótermek, stb
A termék jellemzői:
1. Teljes HD 1080P 50/60
2. 240 alkalommal Léptékállító (20 x optikai zoom 12 x Digitális zoom)
3. 1 / 2,8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI kimenet egyszerre image
5. HD és SD jel kimenet egyszerre
6. VISCA és PELCO P / D protokoll támogatott
7. Egy távirányító négy kamera
8. High-end ötvözet alsó hőmérséklet csökkentéséhez a kamera, biztosítják képkimenethez folyamatosan
9. Beépített RJ45 Internet hozzáférés, támogatás 10M / 100 internet
10. 255 előre beállított helyzetben PC vagy a billentyűzet vezérlő, 254 címet lehet beállítani, automatikusan azonosítja
11. Multi ellenőrzési módszerek állnak rendelkezésre, támogató RS232 / 485 soros ellenőrzés, nem kell változtatni codec
12. Kompatibilis nagy videokonferencia és előadás elfog codec
Műszaki paraméterek:
| MODELL | TEVO-HD9618 |
| Érzékelő | 1 / 2.8" Exmor CMOS |
| Hasznos képpontok száma | 2.1 |
| video Format | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOMOLÁS | 18x optikai zoom |
| Írisz | Auto / Manual |
| Angle látómező | 2.9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| Fókusz | Auto / Manual / push |
| Min. Megvilágítás | 0.5Lux / 0.095lux |
| Fehér egyensúly | Auto / Manual |
| S / N arány | & # 8805; 50dB |
| Elektronikus Shutter | 1-től 1 / 10000s |
| Digitális zajcsökkentés | 2D / 3D |
| Háttérfény kompenzáció | Be ki |
| Előre | 255 |
| Pan / Tilt Forgatási szög | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt sebesség | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| Ellenőrző Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, Pelco-P / D |
| Video kimenet Interface | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Működési hőmérséklet | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Erő | DC12V |
| Energiafelhasználás | 12W |
| Súly | 2,5 kg |
| Hálózati Paraméter | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| kódolási szabvány | 1080P (1920 * 1080) akár 30 képkocka / másodperc, 720P (1280 * 720) akár 30 képkocka / másodperc, D1 (720 * 576) legfeljebb 25 képkocka / másodperc |
| Hálózati protokoll | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| audió folyam | AAC-LC boardband audio kódolást, a kiváló hangminőséget. |
| Hálózati felület | Bulti RJ45 Internet hozzáférés, támogatja 10 M / 100 M internetes adatok |
Szolgáltatásaink:
1. Két év garancia
2. OEM és ODM szolgáltatások (nyelv, logo, csomagolás stb kapható)
3. Gyors szállítás (3-10 nap kifizetése után beérkezett)
4, TT / Paypal elfogadható
Tenveo Videó Technology Co., Ltd. 2001-ben alakult, professzionális gyártója videokonferencia kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 tanúsítvány. Vállaljuk, hogy a kínálat hi-tech, magas minőségű és humanizált videokonferencia megoldások. OEM és ODM is rendelkezésre áll.
Remélem, hogy együtt van!
Kapcsolatba lépni:
E-mail: sales02@tenveo.com
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Mi app: 86-18677780472
Mi chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx



