ÚJ 4K konferenciakamera mikrofonnal 360 fokos nézet CC600
Aug 30, 2022
ÚJ 4K konferenciakamera mikrofonnal, 360 fokos nézet CC600


| Termék név: | Meeting Go 360 fokos konferenciakamera |
| Model szám.: | Tevo-CC600 |
| Képérzékelő: | 1/2,7" CMOS érzékelő |
| Max Frate Rate: | 2592H x 1944V @30fps 10 bit |
| Objektív felépítése: | 5 üvegréteg plusz IRCF elemek |
| Hatékony pixelek: | 5.{1}} Megapixel |
| Gyújtótávolság: | f=2.49 mm |
| Nyílás: | F2.5 |
| Látómező: | 140 fok (D), 140 fok (H), 103 fok (V) |
| Hareware Out: | 4992x928 @ 30 fps (csak panorámakép) 1920x1080@30fps, 1280x720@30fps, 640x360@fps (panoráma, felülről lefelé, pásztázás) DOA: Érkezési irány |
| Videó formátum | MJPG/YUV2 |
| Látómező: | Vízszintes: 360 fok / függőleges 60 fok FOV Felső: Függőleges plusz 45 fok felfelé / - 15 fok lefelé FOV középső: függőleges ± 30˚ FOV-Down: Függőleges plusz 20˚ fel / -40˚ le |
| IQ effektus: | Világítás: 0 - 100; 3D NR : 0 - 100; Gamma : 0 - 100; Villogás: Auto, 50Hz / 60Hz; Visszaállítás: Visszaállítás a gyári beállításokra; |
| Jellemzők: | Adaptív ROI; Emberek nyomon követése; Nyalábformáló követés |
| Mikrofon tömb: | Beépített 4 digitális mikrofon / egyirányú mikrofon | Felszedési tartomány: | 5M | ||
| Távoli hangrögzítés: | Támogatás | Akusztikus visszhang kioltása: | Igen | ||
| Nyalábformálás: | Igen | Válaszgyakoriság: | 200 Hz és 8k Hz között | ||
| Sperker: | Teljes hangsugárzó x 1 | Névleges teljesítmény: | 3W (mono) | ||
| Hangnyomás: | 70db ↑ ( @1m at : rózsaszín zaj 0dB ) | Hanglejátszási frekvencia tartomány: | 200 Hz és 10 k Hz között | ||
További részletekért forduljon hozzánk bizalommal:
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd
Hozzáadás: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kína
plusz 86 135 5233 5495|Tel
plusz 86 134 7469 0572|Whatsapp
élőben:956467630_1|Skype
plusz 86 135 5233 5495|Wechat
E-mail: Sales09@tenveo.com|www.tenveo-video-conference.com

