Bluetooth konferencia mikrofon hangszóró
Modellszám: TEVO {1} }m6b
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm -es Jack
* 8 nagy hűségbe épült, mindenirányú mikrofon
* 6M hangszedési sugara
* 8000mAh akkumulátor
* 2 Expansion mikrofon áll rendelkezésre (3 méter hangszedési sugara)
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
TEVO - M6B Bluetooth Conference mikrofon hangszóró
kis és közepes konferencia zoomhoz

8x 36o fokos intelligens mikrofon tömb, 6m hang felvételi sugár
TEVO - M6B Conference Bluetooth hangszóró, beépített - 8 tömb 360 fokos omnidirectional mikrofonokban, minden irányból rögzíti a hangot, és egy beépített- 5W hangszóróban, egyértelmű hangminőséget biztosít, lehetővé téve a résztvevők számára, hogy egyértelműbben meghallgassák a találkozók során.
8000mAh akkumulátor
A 8000mAh nagyobb kapacitású akkumulátor támogatja a 13 órás hívási időt, amely az összes- napi találkozót egyetlen töltéssel megőrizheti.


USB, Bluetooth, vezeték nélküli dongle csatlakozás
USB, Bluetooth, vezeték nélküli dongle és AUX 4 módja az okostelefonokhoz, a PC -hez, a laptophoz és más eszközökhöz. Függetlenül attól, hogy otthon vagy üzleti úton, ez a professzionális Bluetooth konferencia hangszórója mindig arra törekszik, hogy segítsen a hosszú - távolságfelvétel és a magas- minőségi hívások, a konferencia vagy az üzleti találkozók megkönnyítése!
Univerzális kompatibilitás
Kompatibilis bármilyen videokonferencia szoftver alkalmazásával és felhőalapú szolgáltatásaival.

| Modellszám | Tevo - M6B USB / Bluetooth hangszóró |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akkumulátor | 8000mAh (épített - lítium akkumulátorban); Zenei idő (legfeljebb 13 óráig); A leggyorsabb töltési idő: 3 óra; Rendszeresen töltse fel az időt felfelé: 6 óra (Támogatás PD2.0/3,0 töltés, maximális áramellátással akár 18W -ig) |
| Csatlakozási típus | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm -es Jack (Daisy - A lánc verziója 2x3,5 mm -es jack) |
| Tárgyalóterem mérete | 15-30㎡ |
| Találkozás | Legfeljebb 15 résztvevő |
| Felszedési tartomány | 6 méter (19,68 láb) |
| Mikrofon | 8x mikrofonba épített |
| Mikrofontípus | Omni - irányított (360 fokos felvételi tartomány) |
| Mikrofonérzékenység | -38DB |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Teljes duplex audio | Igen |
| AEC | Igen |
| Frekvenciatartomány | 100 Hz -től 20 kHz -ig |
| Hangszóró | 5W/110dB |
| Felület | 1 X típus - C, 1x 3,5 mm audio port, 2x3,5 mm -es port a bővítéshez |
| Rendszerkövetelmény | Windows 7/8/10 vagy annál magasabb, MacOS 10.7 vagy annál magasabb, Chrome OS v29.01547 vagy annál magasabb |
| Alkalmazási támogatás | Szoftver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSPLIT stb. |
| Üzemi hőmérséklet | -10 fok -+45 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -10 fok -+45 fok |
| Tároló páratartalom | 20% - 90% RH (nem kondenzálás) |
| Működő páratartalom | 20% - 80% RH (nem kondenzálás) |
| Tápegység | 5V /3A vagy 9V /2A |
| Termékméret | 143 mm*143 mm*75 mm/261*191*126 mm (a csomagolás előtt/után) |
| Terméktömeg | 1,02 kg /1.67 kg(net / bruttó súly 带扩展麦) (Bővítő mikrofonok is) |
Népszerű tags: Bluetooth konferencia mikrofon hangszóró, Kína, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában készült












