Konferencia mikrofon hangszóró a nagy konferencia zoom mindenféle százszorszép láncához
Modell: TEVO - M5BEX
* Csatlakoztassa a két hangszórót a 3,5 mm -es audio kábellel
* Két hangszóró szintén külön -külön is használható
* 8 Professzionális mikrofon tömb a 360 fokos Omni - irányba való felvételhez, a maximális audio -sugár legfeljebb 12 m × 15 m (39,37ft × 49,2ft bel lehet.
* Mozgó Office: Beépített - 8000 amh újratölthető akkumulátorban, legfeljebb 17 órás zenei idővel
* Fejlett DSP technológia, teljes duplex visszhang lemondás
* Bluetooth, vezeték nélküli dongle, USB -kapcsolat, könnyen használható: másodpercek alatt csatlakozik a laptophoz, az okostelefonhoz és a táblagéphez.
* LED mutatók
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo M5BEX Omnidirectional Daisy Chain Conference MICROFONE HOOKERPHORE nagy konferencia zoom




| Modellszám | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akkumulátor | 8000mAh (épített - lítium akkumulátorban); Zenei idő (legfeljebb 17 óra); Az akkumulátor élettartama (hívás) legfeljebb 27 óráig; A leggyorsabb töltési idő: 3 óra; Rendszeresen töltse fel az időt felfelé: 6 óra (Támogatás PD2.0/3,0 töltés, maximális áramellátással akár 18W -ig) |
| Csatlakozási típus | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm -es Jack (Daisy - A lánc verziója 2x3,5 mm -es jack) |
| Tárgyalterem mérete egyetlen hangszóróhoz | 15-30㎡ |
| Tárgyalterem mérete a Daisy lánc hangszóróhoz | 30-60㎡ |
| Találkozás egyetlen hangszóróval | Legfeljebb 15 résztvevő |
| Találkozás a Daisy Chain Speakerphone -val | Akár 20-30 résztvevő |
| Pickup tartomány egyetlen hangszóróhoz | 6 méter (19,68 láb) |
| Felvételi tartomány a Daisy lánc hangszóróhoz | 12 méter (39,37 láb) |
| Mikrofon | 4x analóg szilícium mikrofon tömb |
| Mikrofontípus | Omni - irányított (360 fokos felvételi tartomány) |
| Mikrofonérzékenység | -38DB |
| Hangszóró hangerő | 120dB |
| Snr | 62DB |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Teljes duplex audio | Igen |
| AEC | Igen |
| Frekvenciatartomány | 100 Hz -től 20 kHz -ig |
| Hangszóró | 5W/120dB |
| Felület | 1 X típusú - C, 1 x 3,5 mm Daisy Chain Port, 1 x 3,5 mm audio port |
| Rendszerkövetelmény | Windows 7/8/10 vagy annál magasabb, MacOS 10.7 vagy annál magasabb, Chrome OS v29.01547 vagy annál magasabb |
| Alkalmazási támogatás | Szoftver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSPLIT stb. |
| Üzemi hőmérséklet | -10 fok -+50 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -10 fok -+45 fok |
| Tároló páratartalom | 20% - 90% RH (nem kondenzálás) |
| Működő páratartalom | 20% - 80% RH (nem kondenzálás) |
| Tápegység | 5V /3A vagy 9V /2A |
| 1 egységméret | Ø180 mm × 37,4 mm |
| 2 egység méret | 220 × 208 × 133 mm (csomagolás után) |
| 2 egység súly | 2*0,62 kg/1,6 kg (nettó/bruttó súly) |
| Csomagolási lista | 2*Bluetooth hangszóró, 1*USB -kábel, 1*3,5 mm Daisy lánckábel, 1*vezeték nélküli dongle, 1*OTG adapter, 1*Felhasználói kézikönyv |
Népszerű tags: Konferencia mikrofon hangszóró a nagy konferencia Zoom Omnidirectional Daisy lánchoz, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült










