Konferencia mikrofon megoldások Superior audio a találkozóhoz
Modellszám: TEVO - M5BPRO
6m 360 fokos felvételi rádiók
USB/Bluetooth/vezeték nélküli kapcsolat
Beépített - magas - hűség minden - mutató 360 fokos audio pickupot biztosít 6m felett
Visszhang lemondás és zajcsökkentés
Kompatibilis az összes vezető UC platformon
Tökéletes PC -hez, okostelefonhoz vagy táblagéphez
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
A Tenveo Magicall M5BPro egy prémium vezeték nélküli konferencia hangszóró, amelyet modern találkozókra építettek.
Az USB, a Bluetooth 5.0 és a vezeték nélküli dongle-csatlakozások, egy 8- mikrofon tömb és egy 5W-os ultra-tisztító hangszóró, 360 fokos hangszedő akár 6 méterre.

A 8000 mAh -os akkumulátorral, a zajcsökkentéssel és a teljes duplex technológiával a beszélgetések természetes, tiszta és megszakítás nélkül maradnak. Az intuitív LED mutatók és az univerzális kompatibilitás miatt az M5BPRO tökéletes választás az üzleti találkozók, a távoli munka és a hibrid konferenciák számára.

PC mikrofon hangszóró üzleti konferencia usb hangszóró a Skype -hez

Egyszerű fő jellemzők:
6m 360 fokos felvételi rádiók
USB -PC, Bluetooth -tól mobiltelefonhoz és PAD -ig, vezeték nélküli PC -re
Beépített - magas - hűség minden - mutató 360 fokos audio pickupot biztosít 6 m felett
Visszhang lemondás és zajcsökkentés
Kompatibilis az összes vezető UC platformon
Tökéletes PC -hez, okostelefonhoz vagy táblagéphez
Vegye fel velünk a kapcsolatot:
Sz Tenveo Video Technology Co, .LTD
Hozzáadás: B-8. Emelet, Fukang Keji-kastély, Yosang Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kína
E -mail: Sales09@tenveo.com
Tel/wechat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Élő: 956467630_1
Weboldal:www.tenveo - Video - Conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Tétel neve | USB / Bluetooth hangszóró (a kaszkád opcionális) |
| Modellszám | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akkumulátor | 8000mAh (épített - lítium akkumulátorban); Zenei idő (legfeljebb 18 óráig); A leggyorsabb töltési idő: 3,5 óra; Rendszeresen töltse fel az időt felfelé: 7 óra (Támogatás PD2.0/3,0 töltés, maximális áramellátással akár 18W -ig) |
| Csatlakozási típus | USB/Bluetooth/vezeték nélküli |
| Tárgyalterem mérete egyetlen hangszóróhoz | 15-30㎡ |
| Találkozás egyetlen hangszóróval | Legfeljebb 15 résztvevő |
| Felszedési tartomány | 6 méter |
| Mikrofon | 8x analóg szilícium mikrofon tömb |
| Mikrofontípus | Omni - irányított (360 fokos felvételi tartomány) |
| Mikrofonérzékenység | -38DB |
| Hangszóró hangerő | 120dB |
| Snr | 62DB |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Teljes duplex audio | Igen |
| AEC | Igen |
| Frekvenciatartomány | 100 Hz -től 20 kHz -ig |
| Hangszóró | 5W/120dB |
| Felület | 1 x type - c, |
| Rendszerkövetelmény | Windows 7/8/10 vagy annál magasabb, MacOS 10.7 vagy annál magasabb, Chrome OS v29.01547 vagy annál magasabb |
| Alkalmazási támogatás | Szoftver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, XSPLIT stb. |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fok -+45 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -10 fok -+45 fok |
| Tároló páratartalom | 20% - 90% RH (nem kondenzálás) |
| Működő páratartalom | 20% - 80% RH (nem kondenzálás) |
| Tápegység | 5V /3A vagy 9V /2A |
| Termékméret | 180 mm*180 mm*35,4 mm/220*108*83 mm (a csomagolás előtt/után) |
| Terméktömeg | 0,61 kg /0,95 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: Konferencia mikrofonmegoldások Superior audio a találkozóhoz, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült
Akár ez is tetszhet
-

USB vezeték nélküli Bluetooth konferencia kihangosító
-

3X USB videokonferencia kamera üzleti találkozókhoz
-

Dugja és játssza le a konferencia hangszóróját a PC ...
-

PTZ 20x optikai zoom videokamera élő közvetítés AI-k...
-

USB3.{1}} Omnidirekcionális mikrofonok
-

Vezeték nélküli USB mikrofon 4x mikrofonnal és 360 f...








