
Telefonkonferencia-szolgáltatások
Típus: TEVO-NA200EX
10M rádió százszorszép láncos kihangosító
USB interfész
98 dB-es hangszóró
8 mikrofon, 2 hangszóró
Adaptív visszhang kioltás
Adaptív emberi hangkövetés
Nagy érzékenységű omnidirekcionális mikrofon
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Professzionális kihangosító 360 fokos hangfelvevő USB mikrofon 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Egyedi használat Ideális tárgyalóhelyiséghez – A TEVO-NA200EX kihangosító daisy chain funkciókkal rendelkezik, az 1 lépcsőzetes konferenciahangszóró jelentősen bővíti a hatékony tárgyalóteret, és kiváló hangzást biztosít az együttműködési konferenciákhoz. Ez egy új frissítés, amely az M2-re épül, ügyfeleink igényeit figyelembe véve. A legjobb az egészben az, hogy az NA200 plusz NA200S-t nem csak egy nagyobb megbeszélésre viheti, így több résztvevő is részt vehet a konferenciahívásban, hanem egyedül is használható 2 kis szobában két M2-es hangszóróként.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech – a skype kihangosító az AI-alapú VoiceIA algoritmust alkalmazza a zaj megszüntetésére a környezeti dinamikának megfelelően, hatékonyan elnyomja a visszhangot, hogy kiszűrje a környezeti zajt nyílt környezetben, így biztosítva a kiváló magával ragadó hangzást. Eközben az NA200EX hangszóró nagy érzékenységű digitális mikrofontömböt tartalmaz, amely képes azonosítani a hangforrás távolságát, és automatikusan beállítja a hangerőt, hogy megvalósítsa a saját hangerő egyensúlyát.
Full-Duplex Audio és 360 fokos Mics Array NA200EX kihangosító támogatja a kettős beszélgetést. Segítségével bárhol tarthat több résztvevős konferenciát anélkül, hogy aggódnia kellene a távolság miatt, ami blokkolja az egységes kommunikációt üzleti partnereivel a sikeres hívás érdekében. A NA200EX kihangosító 8 db nagy érzékenységű MEMS digitális többirányú mikrofonnal rendelkezik, hogy mindenki hallható legyen a telekonferencia során, ami eltér a hagyományos egymikrofonos kialakítástól, valódi 360 fokos hangfelvételt biztosítva.
Kiváló kompatibilitás és több csatlakozási lehetőség Az NA200EX hordozható kihangosító különféle eszközökkel, szoftverekkel/alkalmazásokkal kompatibilis. Függetlenül attól, hogy windows 7/8/10, Mac OS, Android vagy IOS operációs rendszert használ, a konferencia hangszóró egyszerűen csatlakoztatható. Az NA200EX kihangosító telefon támogatja az olyan gyakran használt szoftvereket is, mint a Zoom, a Skype for business, a WebEx, a Google Hangout stb.
Led jelző dizájn és hordozható méret tokkal A sugárformáló technológiával az NA200EX pontosan azonosítja a beszélő emberek helyzetét, és LED-lámpákon keresztül különböző szögekből jelzi a hangokat. Sőt, a csengőfény egyértelműen jelzi az NA200 sorozat hangerejét, tápellátását és csatlakozási állapotát. Figyelembe véve az üzletemberek elhivatottságát, az NA200EX konferencia kihangosítóhoz védőtok tartozik, így könnyen hordozható! CSAK hozza magával a NA200EX kihangosítót az irodába/otthonba vagy utazáskor!

Professzionális vezeték nélküli kihangosító 360 fokos hangfelvevő USB mikrofon ára és specifikációja az alábbiak szerint:


Leköthető 1 db bővíthető kihangosító (RJ45 kábellel), és a hangfelvételi távolság akár 10 méterrel is megnövelhető.
A bővítő kihangosító opcionális.

1. Szállítás:
A mintarendelésekhez termékeink vannak raktáron; ugyanazon a napon, amikor megkapjuk a rendelést;
Megrendelés esetén 3-7 munkanapon belül kiszállítjuk;
2. Csomagolás:
Hab csomagolás belül; szabványos karton csomagolás kívül.

céginformáció

Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, ha felkeltette érdeklődését Professzionális kihangosító 360 fokos Hangfelvevő USB mikrofon Ár 10M
A TEVO-NA200EX műszaki adataiaudio konferencia rendszer:
| Modell | TEVO-NA200EX |
| Tárgyaló | 5 m (16,4 láb) plusz |
| Felszedési tartomány | 5 plusz 5 méter |
| Mikrofon frekvencia válasz | 100 Hz-22KHz |
| Beépített mikrofon | 4 |
| Bluetooth | Nem |
| Max kimenet | 85 dB |
| Hangszóró frekvencia válasz: | 100 Hz-22KHz |
| Teljes duplex | √ |
| Zajcsökkentés | √ |
| Automatikus erősítésszabályozás | √ |
| Tápegység: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Üzemhőmérséklet | 0 fok -50 fok (működési állapot) |
| páratartalom | 20 százalék -85 százalék |
| OS támogatás | Windows / Android / iOS / Linux |
| kiegészítők | 1x konferencia kihangosító ; 1x garanciakártya |
| Felület | 1x B típusú interfész; 1x RJ45 hálózati interfész; 1x Line in/Line Out interfész |
| Tápegység | Tápellátás USB-ről (5v/500mA), beépített 5200mAH lítium akkumulátor; |
Népszerű tags: Telefonkonferencia-szolgáltatások, Kína, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában gyártott





