Ingyenes Plug and Play USB otthoni webkamera, beépített mikrofon
Modell: TEVO-VA4K
Név: Hang és videó egy webkamerában
Képérzékelő: 1/2.3 CMOS érzékelő (SONY IMX377)
Zoom: Fix fókusz
Interfész: Micro USB2.{1}}
Objektív: 2,2 mm széles látószög
Effektív pixel: 11,10 megapixel
Videó tömörítési formátuma: MJPEG, YUV
Felbontás: 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080)
Látómező: átlós: 124 fok, vízszintes: 112 fok, függőleges: 82 fok
Beépített 2 Omni irányított mikrofon és 2 hangszóró
Támogatási rendszer: Windows:10, 8.1, 8, 7 és macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilis szoftverek: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting stb.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Ingyenes Plug and Play USB otthoni webkamera, beépített mikrofon
AI automatikus keretezés 2K-n












| Modell | TEVO-VA4k |
| Név | Audio és videó egy webkamerában |
| Képérzékelő | 1/2.3 CMOS érzékelő (SONY IMX377) |
| Lencse | 2,2 mm széles látószög |
| Hatékony pixel | 11,10 megapixel |
| Zoomolás | Rögzített fókusz |
| Felület | Micro USB2.{1}} |
| Videó tömörítési formátum | MJPEG, YUV |
| Felbontás | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Látómező | Átlós: 124 fok, vízszintes: 112 fok, függőleges: 82 fok |
| Minimális megvilágítás | 350 Lux |
| Tápegység | USB tápegység, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Beépített Omni irányított mikrofonok |
| Hangszóró | Beépített hangszórók |
| MOD | 50 cm |
| Fehér egyensúly | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kábelhosszúság | 3m |
| Tàmogatò rendszer | Windows:10, 8.1, 8, 7 és macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilis szoftver | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ugrás a találkozóra stb. |
| kiegészítők | USB kábel, használati útmutató |
| Energiafelhasználás | 2w |
| Hangszóró frekvenciája | 20 Hz-20KHz |
| Impedancia | 4Ω |
| Maximális teljesítmény | 85 dB |
| Mikrofon iránya | Mindenirányú |
| Érzékenység | -33dBFS |
| Mikrofon frekvencia | 20 Hz-20KHz |
| Felvevő hatótávolság (rádiók) | 3m |
| Termék méret | 262 (Sz) × 85,5 (Mé) × 110 (Ma) mm |
| A termék súlya | 0.33 g |
Népszerű tags: ingyenes meghajtó plug and play usb otthoni webkamera mikrofonba épített, Kína, gyártók, nagykereskedés, ár, alacsony ár, Kínában gyártott









