
USB webkamerák konferencia teremhez
1. USB3.0 Video kimenet
2. 1/2.8 '' 4K UHD CMOS érzékelő
3. 8 Mega Pixel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ 5x digitális zoommal
6.
7. 1 tágulási mikrofon hozzáadása - egy port (VA300B)
8. 5 M Voice Pickup tartomány, 120 fokos FOV
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo High - Minőség minden egy USB webkamerában a konferencia teremhez

| Modell | Tevo - VA300B |
| Érzékelő | Sony imx415 |
| Hatékony pixel | 8.29mega pixel |
| Video kimeneti pixel | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps stb |
| Digitális zoom | 5x |
| Látómező | 118,8 fok (d), 109,9 fok (h), 74,6 fok (v) |
| DNR | 2D és 3D DNR |
| Kódolás | YUV, MJPG |
| EPTZ | Támogatás |
| AI funkció | Támogatás |
| Beépített - mikrofonba épített | NTSC/PAL |
| Előre beállított helyzet | 2 |
| Hangszedő tartomány | 5 méter |
| Épített - a hangszóróban | 1 |
| Tápegység | Írja be a - c/12V tápegység adaptert |
| Bemeneti feszültség | 12 V vagy 5 V |
| Távirányító | Igen |
| Alkalmazási támogatás | Szoftver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS és XSPLIT stb. |
| Rendszerkövetelmény | Windows 7/8/10 vagy annál magasabb, MacOS 10.7 vagy annál magasabb, Chrome OS v29.01547 vagy annál magasabb |
| Munkahőmérséklet | 0 fok -- 50 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0 fok -- 60 fok |
| Munka páratartalma | 20 ~ 85% RH |
| Termékméret | 210*58*50 mm / 263*136*80 mm ((a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 0,25 kg / 0,6 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: USB webkamerák konferenciatermi, kínai, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában készültek





