4K 12x optikai zoom USB3.0 PTZ konferencia videokamera
Termék száma: TEVO {1} }vl12U
Fő jellemző
USB3.0, HDMI, írja be a - C, Ethernet PTZ kamerát 12x optikai zoommal
8.29MP, 16: 9
78,58 fokos széles látószög
Video formátum yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg
Video tömörítési formátum H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12
Hálózati protokoll RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Támogassa a VISCA -t az IP -nél
Támogassa a VISCA/PELCO - D/PELCO - P; BAUD arány: 9600/4800/38400/2400
RS232 (bemeneti és kimenet), RS485, típus - C (UVC1.1)
Kompatibilis bármilyen videokonferencia szoftveralkalmazással és felhőalapú szolgáltatással
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
USB3.0 PTZ konferencia kamera videó 12x ZOOM 4K PTZ kamera AI Auto nyomkövető funkcióval
- Alkalmazza a Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS és a tamron lencse széles 78,58 fokos FOV -t, és támogatja a 12X optikai zoom + 18 X digitális zoomot.
- PTZ kameraként támogatja a PAN/Tilt forgást (± 175 fok, - 90 fok -+90 fok). RS232 (bemenet és kimenet), RS485, C típusú (UVC1.1).
Egy teljes HD professzionális élő streaming kamera és videokonferencia kamera, egyidejűleg kimenetet képes Max 3840*2160p@30fps videó az USB3.0 -ból, HDMI -től (4KP@30/25FPS, HDMI és IP streaming (H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12). ONVIF, GB28181;






Tevo - VL12U - AI USB3.0 / HDMI / IP PTZ kamera
| Tétel neve | USB3.0 /HDMI PTZ kamera 12x zoommal |
| Modellszám | Tevo - vl12U - ai |
| Képérzékelő | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Hatékony pixelek | 8.29MP, 16: 9 |
| Lencse | f =3.9-46.8 mm |
| Nyílás | F1.6 ~ F9.6 |
| Videó formátum | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps | |
| Yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) | |
| Optikai zoom | 12x zoom |
| Vízszintes szög | 70,82 fok (W) -6,48 fok (T) |
| Függőleges szög | 47,72 fok (W) -73,66 fok (T) |
| Átlós szög | 78,58 fok (W) -7,42 fok (T) |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| I / O interfész | |
| Videó interfészek | HDMI, írja be a - C, Ethernet |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12 |
| LAN | 10 m/100 m adaptív Ethernet port, Támogatás Poe IEEE802.3AF |
| Hálózati protokoll | RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Támogassa a VISCA -t az IP -nél |
| Vezérlőprotokoll | Visca/pelco - D/Pelco - P; Baud Rate: 9600/4800/38400/2400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (bemeneti és kimenet), RS485, típus - C (UVC1.1) |
| PTZ paraméter | |
| Serpenyő/dőlés forgás | ± 175 fok, -90 fok -+90 fok |
| Serpenyővezérlési sebesség | 0.1 -80 fok /sec |
| Billenés vezérlési sebesség | 0,1-60 fok /sec |
| Előre beállított szám | 255 Presets by pelco - d, 32 Presets by pelco - p, 7 presett a Visca -ból (10 előre beállított távirányítóval) |
| Általános paraméter | |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatását igényli) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 1.0a (max.) |
| Energiafogyasztás | 13W (max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -10 fok -+60 fok |
| Tárolja a páratartalmat | 20%-90% |
| Üzemi hőmérséklet | -10 fok -+50 fok |
| Működő páratartalom | 20%-80% |
| Dimenzió (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm / 260*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| N.W. / G.W | 1,43 kg/2,096 kg |
| Tartozék | 1xcamera; 1xusb kábel; 1xPower adapter; 1xwall -tartó; 1xmanualis |
| MFG. Garancia | 3 év alkatrészek és munkaerő |
Népszerű tags: 4K 12x optikai zoom USB3.0 PTZ konferencia videokamera, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült













