A legjobb konferencia hangszórók számítógéphez
9 milliós rádiók
95 dB-es hangszóró
6 alternatív mikrofon
USB interfész – PC
Adaptív visszhang kioltás
Adaptív emberi hangkövetés
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Audio- és videokonferencia rendszer USB vezeték nélküli Omnidirectional mikrofon konferencia kihangosító M6B-EX
A TEVO-M6B-EX vezeték nélküli kihangosítóval bővítheti tárgyalótereit.
Beépített mesterséges intelligencia hangalgoritmussal és automatikusan beállító hangszedőtechnológiával
Automatikusan beállíthatja a hangerőt az önhangerő egyensúlyának optimalizálása érdekében. Full-Duplex Audio és 360 fokos mikrofonrendszer, a kihangosító támogatja a kettős beszélgetést. 6 nagy érzékenységű MEMS digitális többirányú mikrofonnal van felszerelve, hogy mindenki hallható legyen a telekonferencia alatt.
TEVO-M6B-EXA hordozható kihangosító kompatibilis az összes népszerű eszközzel, szoftverrel, alkalmazással stb. A sugárformáló technológiával az M6B-EX pontosan tudja azonosítani a hangszóró helyzetét.
Élvezheti a találkozót otthon, az irodában vagy utazás közben.

Audiokonferencia rendszer:
Full-duplex audio és 360 fokos mikrofontömb;
Beépített mesterséges intelligencia hangalgoritmus és automatikusan beállító hangfelvevő technológia;
6 db nagy érzékenységű MEMS digitális többirányú mikrofonnal felszerelve;
Könnyen csatlakoztatható és játsszon BT, USB és mini-jack csatlakozóval mobil eszközökhöz;
Felhasználóbarát funkciók, beleértve a mikrofon némító gombját, a hívást és a hangerőszabályzót;


A legjobb konferencia hangszórók számítógéphez
| TEVO-M6B/ TEVO-M6B-EX Bluetooth kihangosító technológiai specifikációk | |
| Elem neve | USB / Bluetooth kihangosító |
| Modell sz. | M6B / M6B-EX |
| Bluetooth | BT5.{1}} |
| Akkumulátor | 8000mAH (beépített lítium akkumulátor); Zenei idő (legfeljebb 13 óra); Leggyorsabb töltési idő: 3 óra; Rendszeres töltési idő: 6 óra (PD2.0/3.0 töltés támogatása, maximum 18W teljesítménnyel) |
| Csatlakozás típusa | USB/Bluetooth/Vezeték nélküli/3,5 mm-es csatlakozó (a Daisy-láncos változat 2x3,5 mm-es csatlakozóval rendelkezik) |
| Tárgyalóterem mérete | 15-30㎡ |
| Találkozás Vele | Legfeljebb 15 résztvevő |
| Felszedési tartomány | 6 méter (19,68 láb) |
| Mikrofonok | Beépített 8x mikrofon |
| Mikrofon típusa | Omni-irányú (360 fokos felvételi tartomány) |
| Mikrofon érzékenység | -38dBFS |
| Zajcsökkentés | Igen |
| Teljes Duplex Audio | Igen |
| AEC | Igen |
| Frekvencia tartomány | 100Hz és 20kHz között |
| Hangszóró | 5W/110dB |
| Felület | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm-es audioport, 2 x 3,5 mm-es port a bővítő mikrofonokhoz |
| Rendszerkövetelmények | Windows 7/8/10 vagy újabb, MacOS 10.7 vagy újabb, Chrome OS V29.01547 vagy újabb |
| Alkalmazástámogatás | Szoftver: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit stb. |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fok -50 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -10 fok -+60 fok |
| Működési páratartalom | 20%-85% relatív páratartalom (nem kondenzáló) |
| Tápegység | USB: 5 V DC @ maximum 3A vagy 9 V DC @ maximum 2 A |
| Termék mérete | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (csomagolás előtt/után) |
| Termék súlya | 1,02 kg / 1,67 kg (nettó / bruttó tömeg) (bővítő mikrofonnal) |
| Bővítő mikrofonok | |
| Elem neve | Mikrofon |
| Felület | 1x3,5 mm-es jack csatlakozó |
| Felszedési tartomány | 3 méter |
| Termék mérete | 73,7 * 74 * 20 mm (nettó tömeg) |
| Termék súlya | 95,5 g (nettó tömeg) |
Miért válassz minket?
1. A MOQ 1 egység.
2. OEM, ODM megrendeléseket fogadunk el.
3. A fizetés kézhezvétele után azonnal kiszállítjuk a mintarendelést.
4. 3 év garanciaidő. Az alacsony javítási arány a legjobb jutalmunk az elmúlt napokban.
5. értékesítés utáni rendszer, amely gyorsan megoldja a problémát, miután találkozott problémákkal.
6. 14 éves professzionális videokonferencia beszállító kiváló minőséggel és versenyképes árakkal.
7. QS osztályunk a videokonferencia kamerát és a kihangosítót egyenként ellenőrzi kiküldés előtt.
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd
Hozzáadás: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kína
+86 134 7469 0572 | Whatsapp
élőben:956467630_1| Skype
+86 135 5233 5495 | Wechat
Email:Sales09@tenveo.com | www.tenveo-video-conference.com
Népszerű tags: legjobb konferencia hangszórók számítógéphez, Kína, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában gyártott








