20x optikai zoom FHD élő streaming kamera Poe NDI
Modellszám: TEVO-VL20N NDI
* 20x optikai zoom* FHD 1080p képminőség, széles nézetszögű* Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS érzékelő, 2,07 Mega Pixel* HDMI USB, RJ45 Video Output (Támogatás POE és IP streaming)* PTZ és PTZ mozgás (PAN: 350 fok: 180 fokos)* Támogatás)* Támogatás)* Támogatás). PELCO-D Protokoll* Hálózati protokoll: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast stb.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
20x optikai zoom és 61 fokos széles látószög
Lehetővé teszi, hogy könnyen kielégítse a közepes és nagy méretű tárgyalótermek igényeit. Még akkor is, ha nagyítja a részleteket, a képet úgy látja, hogy a szem torzítás nélkül látja.

USB HDMI RJ45
A PLUG & Play HDMI és az USB 3.

NDI HX Transport Protocol támogatva
Az NDI (Network Device interfész) lehetővé teszi a video eszközök számára, hogy megosszák a kiváló minőségű, alacsony késleltetésű video- és audiofolyamokat egy helyi hálózati hálózaton (LAN). Can Power, Control, beállítás és a videó előnézete egy Ethernet kábel felett.

Univerzális kompatibilitás
Kompatibilis a Zoom, a Skype for Business, a Microsoft Lync (Teams), a Voovmeeting, a Cisco Webex és más konferencia szoftverekkel.

| Modellszám | TEVO-VL20N |
| Képérzékelő | Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS |
| Hatékony pixelek | 2,07MP |
| Videó formátum | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optikai zoom | 20x optikai zoom |
| Lencse | F1.6-3.5 |
| Nyílás | f =5. 5-110 mm |
| Átlós szög | 61 fok (W) -3. 64 fok (T) |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Snr | >50 dB |
| Fókusz | Automatikus / kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus / kézikönyv |
| Videó interfészek | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptív Ethernet port; Támogassa a poe IEEE802.3AF -t |
| Hálózati protokoll | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Támogassa a VISCA -t az IP -nél |
| Vezérlőprotokoll | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Baud ráta: 38400/9600/4800/2400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (csak bemenet), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Serpenyő/dőlés forgás | ± 175 fok, -90 fok -+90 fok |
| Serpenyővezérlési sebesség | 0. 1 -80 fok /sec |
| Billenés vezérlési sebesség | 0. 1 -60 fok /sec |
| Előre beállított szám | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállítást IR távvezérlővel) |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 2. 0 a (max.) |
| Energiafogyasztás | 13W (max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -20 60 fokig |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fokozat 40 fokig |
| Működő páratartalom | 20% -80% RH |
| Dimenzió (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (a csomagolás előtt/ után) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (nettó/ bruttó súly) |
| Tartozék | 1 x kamera; 1 x USB kábel; 1 x Power adapter; 1x IR távirányító; 1 x fal tartó; 1 x kézikönyv |
| MFG. Garancia | 3 év standard alkatrészek és munkaerő -garancia |
Népszerű tags: 20x optikai zoom FHD élő streaming kamera Poe NDI Támogatott, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült










