Konferencia berendezések HDMI Video PTZ kamera 10x optikai zoom
Modell: TEVO-VHD10U
* 10x optikai zoom
* 63 fokos átlós szög
* 1/2,8''sony CMOS érzékelő, 2,38 Mega Pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB video kimenetek
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR
* Presett: 10 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
* Támogassa a Visca, a Pelco-P és a Pelco-D protokollot, az RS232/RS485/IP/IR távirányítót
* Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
* Kompatibilis a legtöbb vezető videokonferencia szoftverrel és platformon
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo Conference Equipment - USB3.

Frissítse a virtuális együttműködési tapasztalataitTenveo USB3.A szakmai megoldás a lenyűgöző látvány rögzítésére a videokonferenciák, csoportos képzések, oktatási ülések során.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD10upro kamera egy CMOS -érzékelőt használ, amely 1080p FHD 60FPS True Image -t szállít, és a teljes képet simán megmutatja a széles nézetű szög lencsével. A gyors és pontos autófókuszálással szabadon nagyíthat minden olyan részletet, amelyet bemutatni szeretne. Kétségtelen, hogy a konferencia rendszer a legjobb teljesítményt nyújtja a kis konferencia zoomhoz.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera távolról vezérelhető, hogy 350 fokot (± 175 fokot) vízszintesen és 180 fokot (± 90 fokot) függőlegesen forgasson pontos, sima és csendes módon. Támogatja azt is, hogy a 10 presett beállítást az IR távirányítón keresztül beállítja, és elérhető 255 presett beállításhoz az RS232 és az RS485 interfészek segítségével a professzionális vezérlés érdekében. A kényelmes módszer gyorsan vezérelheti a PTZ kamera serpenyőjét, a dőlést, a zoomot és az előre beállított helyzetbe léphet a közeli sorrend érdekében.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conference A kamera támogatja a video kimeneti csatornákat, beleértve az USB3 -ot. 0 és a HDMI. Zökkenőmentesen csatlakozzon a népszerű videokonferencia platformokhoz, például a Skype, a Zoom, az OBS és a YouTube -hoz az USB3 -on keresztül. 0 vagy HDMI. Eközben egyidejűleg kimenetel a MAX 1080p@60fps videóból a HDMI Live Streamingből (MJPG/H.264/H.265). Ez egy tökéletes megoldás kis vagy közepes csoportos üzleti online találkozókhoz.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 A PTZ kamera kompatibilis lehet a jelenlegi népszerű videó/találkozó szoftverrel, beleértve a Zoom, a Skype, a YouTube, a Facebook Messenger, a csapatok, a FaceTime, a Google Hangout, a Google, a Google Meet és így tovább. Támogatja a Windows 7/8.1/10, a Mac OS 10.10, a Linux, az Android vagy a SORE -t. A streaming kamerát széles körben használják a videohívásokon, a videokonferenciákon, az online tanfolyamokon, a templomi élő közvetítésekhez, a főiskolai előadásokon, a tele-orvoshoz, a távoli képzésen, a távoli interjúkon, a távoktatásban stb.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 A konferencia webkamera támogatja az asztali, monitor, állvány, fali vagy mennyezet rögzítését (falra tartó és rögzítőcsavarok is).

| Modellszám | TEVO-VHD10U |
| Érzékelő | 1/2,8''sony CMO |
| Hatékony pixelek | 2,38 Mega Pixel |
| Videójelek | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomolás | 10x optikai zoom |
| Lencse | f =5. 76-46. 09mm |
| Nyílás | F1.8-2.6 |
| Vízszintes szög | 54,7 fok (W) -6. 8 fok (t) |
| Függőleges szög | 30,8 fok (w) -3. 8 fok (t) |
| Átlós szög | 62,8 fok (W) -7. 8 fok (t) |
| Videó kimenet | USB 3. 0, HDMI |
| Video kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Videofelbontás | 1080p (1920 *1080) stb |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Előre beállított helyzet | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállított IR távvezérlővel) |
| Vezérlőfelület | Rs -232 (csak bemenet), rs -485, USB |
| Redőny | 1/30s -1/10000S, Auto |
| Baud arány | 2400/4800/9600/38400bps |
| Vezérlőprotokoll | VISCA, PELCO-D, PELCO-P (RS -232, RS -485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0. 1lux |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 35 0 fok (± 175 fok) 0,1 fok /s -100 fok /s |
| Függőleges forgás | 18 0 fok (± 90 fok) 0,1 fok /s -80 fokok |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Munkahőmérséklet | 0 fokozat 40 fokig |
| Munka páratartalma | 20% -80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20 60 fokig |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Termékméret | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,37 kg / 2,45 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: Konferencia -berendezések HDMI Video PTZ Camera 10X optikai zoom, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készültek













