HD videokonferencia kamera kis tárgyalóterem kamera
Modell: TEVO - VHD3U
* 3x optikai zoom
* 114 fokos széles VIIV -szög
* 1/2,8''sony CMOS érzékelő, 2,38 Mega Pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB video kimenetek
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR
* Presett: 10 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
* Támogassa a VISCA -t, a PELCO - P, és a PELCO - D Protokoll, RS232/RS485/IP/IR távirányító
* Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
* Kompatibilis a legtöbb vezető videokonferencia szoftverrel és platformon
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo FHD videokonferencia kamera kis találkozószoba kamera
- usb3.0/hdmi/1080p 60fps/3x optikai zoom/széles fov

Frissítse a virtuális együttműködési tapasztalataitTenveo USB3.0/HDMI 3X Optical Zoom FHD videokonferencia kamera kis találkozóhelyi kamera.A végső megoldás a lenyűgöző látványtervek rögzítésére a videokonferenciák, csoportos képzések, oktatási ülések során.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD3upro kamera egy CMOS -érzékelőt használ, amely 1080p FHD 60FPS True Image -t szállít, és a teljes képet zökkenőmentesen megmutatja a széles látószögű lencsével. A gyors és pontos autófókuszálással szabadon nagyíthat minden olyan részletet, amelyet bemutatni szeretne. Kétségtelen, hogy a konferencia rendszer a legjobb teljesítményt nyújtja a kis konferencia zoomhoz.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera távolról vezérelhető, hogy 350 fokot (± 175 fokot) vízszintesen és 180 fokot (± 90 fokot) függőlegesen forgasson pontos, sima és csendes módon. Támogatja azt is, hogy a 10 presett beállítást az IR távirányítón keresztül beállítja, és elérhető 255 presett beállításhoz az RS232 és az RS485 interfészek segítségével a professzionális vezérlés érdekében. A kényelmes módszer gyorsan vezérelheti a PTZ kamera serpenyőjét, a dőlést, a zoomot, és az előre beállított helyzetbe léphet a bezárás - felfelé.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conference A kamera támogatja a videó kimeneti csatornákat, beleértve az USB3.0 -ot és a HDMI -t. Zökkenőmentesen csatlakozzon a népszerű videokonferencia platformokhoz, például a Skype, a Zoom, az OBS és a YouTube -hoz az USB3.0 vagy a HDMI segítségével. Eközben egyidejűleg kimenetel a MAX 1080p@60fps videóból a HDMI Live Streamingből (MJPG/H.264/H.265). Ez egy tökéletes megoldás kis vagy közepes csoportos üzleti online találkozókhoz.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 A PTZ kamera kompatibilis lehet a jelenlegi népszerű videó/találkozó szoftverrel, beleértve a Zoom, a Skype, a YouTube, a Facebook Messenger, a csapatok, a FaceTime, a Google Hangout, a Google, a Google Meet és így tovább. Támogatja a Windows 7/8.1/10, a Mac OS 10.10, a Linux, az Android vagy a SORE -t. A streaming kamerát széles körben használják a videohívásokon, a videokonferenciákon, az online tanfolyamokon, a templomi élő közvetítésekben, a főiskolai előadásokban, a Tele - gyógyszer, a távoli edzés, a távoli interjúk, a távoktatás stb.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 A konferencia webkamerája támogatja az asztali, monitor, állvány, fali vagy mennyezet rögzítését (falra tartó és rögzítőcsavarok is).

| Modellszám | Tevo - VHD3U |
| Érzékelő | 1/2,8''sony CMO |
| Hatékony pixelek | 2,38 Mega Pixel |
| Videójelek | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomolás | 3x optikai zoom |
| Lencse | f =2.38-7 mm |
| Nyílás | F1.96-3.64 |
| Vízszintes szög | 103,69 fok (W) -42,12 fok (T) |
| Függőleges szög | 67,14 fok (W) -24,87 fok (T) |
| Átlós szög | 113,91 fok (W) -47,55 fok (T) |
| Videó kimenet | USB 3.0, HDMI |
| Video kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Videofelbontás | 1080p (1920 *1080) stb |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Előre beállított helyzet | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállított IR távvezérlővel) |
| Vezérlőfelület | RS-232 (csak bemenet), RS-485, USB |
| Redőny | 1/30S-1/10000S, Auto |
| Baud arány | 2400/4800/9600/38400bps |
| Vezérlőprotokoll | Visca, Pelco - D, Pelco - P (RS-232, RS-485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0,1LUX |
| Snr | 50dB -nél nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok S |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Munkahőmérséklet | 0 fok 40 fokig |
| Munka páratartalma | 20% -80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fokról 60 fokra |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Termékméret | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,37 kg / 2,45 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: HD videokonferencia -kamera kis találkozóhelyi kamera, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült












