HDMI templom élő streaming PTZ kamera 20x optikai zoom
Modell: TEVO-VHD20U
* 20x optikai zoom
* 60 fokos átlós szög
* 1/2,8''sony CMOS érzékelő
* 2,38 Mega Pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB video kimenetek
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR
* Presett: 10 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
* Támogassa a Visca, a Pelco-P és a Pelco-D protokollot, az RS232/RS485/IP/IR távirányítót
* Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
* Kompatibilis a legtöbb vezető videokonferencia szoftverrel és platformon
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo USB3.

Frissítse a virtuális együttműködési tapasztalataitTenveo USB3.A szakmai megoldás a lenyűgöző látványtervek rögzítésére a videokonferenciák, egyházi szolgáltatások, imádat események, csoportos képzések, oktatási ülések és élő közvetítések során.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 a Tenveo FHD 1080p 60fps PTZ konferenciaterem kamerájával. 20x optikai zoomjával, 1/2,8 '' CMOS -érzékelőjével, 2,38 megapixeles lencséjével most lenyűgözően részletes látványt készíthet, amely életre kelti a virtuális találkozókat vagy eseményeket. A széles látószögű lencse biztosítja, hogy egyetlen résztvevő sem maradjon ki a keretből, míg a 20x optikai zoom lehetővé teszi a kulcsfontosságú hangszórók és előadók közeli képeit.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera távolról vezérelhető, hogy 350 fokot (± 175 fokot) vízszintesen és 180 fokot (± 90 fokot) függőlegesen forgasson pontos, sima és csendes módon. Támogatja azt is, hogy a 10 presett beállítást az IR távirányítón keresztül beállítja, és elérhető 255 presett beállításhoz az RS232 és az RS485 interfészek segítségével a professzionális vezérlés érdekében. A kényelmes módszer gyorsan vezérelheti a PTZ kamera serpenyőjét, a dőlést, a zoomot és az előre beállított helyzetbe léphet a közeli sorrend érdekében.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conference A kamera támogatja a video kimeneti csatornákat, beleértve az USB3 -ot. 0 és a HDMI. Zökkenőmentesen csatlakozzon a népszerű videokonferencia platformokhoz, például a Skype, a Zoom, az OBS és a YouTube -hoz az USB3 -on keresztül. 0 vagy HDMI. Eközben egyidejűleg kimenetel a MAX 1080p@60fps videóból a HDMI Live Streamingből (MJPG/H.264/H.265). Ez egy tökéletes megoldás kis vagy közepes csoportos üzleti online találkozókhoz.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 A PTZ kamera kompatibilis lehet a jelenlegi népszerű videó/találkozó szoftverrel, beleértve a Zoom, a Skype, a YouTube, a Facebook Messenger, a csapatok, a FaceTime, a Google Hangout, a Google, a Google Meet és így tovább. Támogatja a Windows 7/8.1/10, a Mac OS 10.10, a Linux, az Android vagy a SORE -t. A streaming kamerát széles körben használják a videohívásokon, a videokonferenciákon, az online tanfolyamokon, a templomi élő közvetítésekhez, a főiskolai előadásokon, a tele-orvoshoz, a távoli képzésen, a távoli interjúkon, a távoktatásban stb.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 A konferencia webkamerája támogatja az asztali, monitor, állvány, fali vagy mennyezet rögzítését (falra tartó és rögzítőcsavarok is).

| Modellszám | Tevo-vhd20U |
| Érzékelő | 1/2,8''sony CMO |
| Hatékony pixelek | 2,38 Mega Pixel |
| Videójelek | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomolás | 20x optikai zoom |
| Lencse | f =5. 9-94. 4mm |
| Nyílás | F1.8-3.9 |
| Vízszintes szög | 52.1 fok (W) -3. 4 fok (T) |
| Függőleges szög | 29,3 fok (W) -1. 9 fok (T) |
| Átlós szög | 59,8 fok (W) -3. 9 fok (T) |
| Videó kimenet | USB 3. 0, HDMI |
| Video kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Videofelbontás | 1080p (1920 *1080) stb |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Előre beállított helyzet | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállítást IR távvezérlővel) |
| Vezérlőfelület | Rs -232 (csak bemenet), rs -485, USB |
| Redőny | 1/30s -1/10000S, Auto |
| Baud arány | 2400/4800/9600/38400bps |
| Vezérlőprotokoll | VISCA, PELCO-D, PELCO-P (RS -232, RS -485) |
| USB -protokoll | UVC1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0. 1lux |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 35 0 fok (± 175 fok) 0,1 fok /s -100 fok /s |
| Függőleges forgás | 18 0 fok (± 90 fok) 0,1 fok /s -80 fokok |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Munkahőmérséklet | 0 fokozat 40 fokig |
| Munka páratartalma | 20% -80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20 60 fokig |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Termékméret | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,37 kg / 2,45 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: HDMI Church Live Streaming PTZ kamera 20x optikai zoom, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült












