PTZ élő streaming kamera 12x optikai zoom IP kamera USB HDMI SDI RJ45
Modell: TEVO - VHD612A
* 12x optikai zoom, támogatja az AI Auto - nyomkövetést
* Crystal Clear HD1080p képminőség
* 1/2,8''sony CMOS érzékelő, 2,07MP effektív képpontok
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video kimenet (Támogatás POE és IP streaming)
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR a legjobb videóminőség érdekében különböző megvilágítási körülmények között
* Presett: 10 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
* Támogassa a VISCA -t, a PELCO - P, és a PELCO - D Protokoll, RS232/RS485/IP/IR távirányító
* Hálózati protokoll: NDI|HX2 (csak NDI verzió támogatás), SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast stb.
* Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo Frissített SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Auto nyomon követése 12x 1080p 60fps PTZ kamera

Tenveo AI Auto nyomon követés 3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X Optical Zoom + 8 X Digital Zoom FHD 1080p 60fps PTZ kameraTökéletes választás az egyházi szolgáltatások, az istentiszteletek, a kormányzati tevékenységek, a találkozók, az élő koncertek, a termékek bevezetése, a stúdió streaming és az élő közvetítések rögzítésére és streamingjére.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 PTZ élő streaming kamera】A PTZ élő streaming kamera 12x optikai + 8 x digitális zoom széles látószögű lencsével van felszerelve, amely akár 1080p 60fps FHD videó kimenetet is elérhet. Fel van szerelve 1/2,8 "CMOS érzékelővel, kombinálva a 2D és 3D digitális zajcsökkentési technológiával és algoritmussal.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 {- A nyomon követése támogatja az emberi alakkövetést a fejlett AI algoritmus alapján. Az arcfelismerés révén pontosan meghatározhatja az emberek helyét, megvalósíthatja az automatikus nyomkövetést és az automatikus keretválasztást. Ez ideálissá teszi az élő rendezvények, például az egyházi szolgáltatások imádatának, sporteseményeinek, élő koncertjeinek, videó előállításának vagy nagy konferenciáinak rögzítését.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ kamera távolról vezérelhető, hogy 350 fokot (± 175 fokot) vízszintesen és 180 fokot (± 90 fokot) függőlegesen forgasson pontos, sima és csendes módon. Támogatja a 10 előre beállított beállítást az IR távirányítón keresztül, és elérhető 255 presett beállításhoz az RS232 és az RS485 interfészek segítségével a professzionális vezérléshez. A kényelmes módszer gyorsan vezérelheti a PTZ kamera serpenyőjét, a dőlést, a zoomot, és az előre beállított helyzetbe léphet a bezárás - felfelé.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 3G - SDI, HDMI, USB3.0 és RJ45 interfészekkel felszerelt, ez a PTZ élő streaming kamera rugalmasságot és sokoldalúságot biztosít a különböző eszközökhöz és platformokhoz való csatlakozáskor. Poe (802.3AF) támogatva. Eközben az interfészek be- és sorba helyezését az audioeszközökhöz csatlakoztathatják, támogatva az egyidejű audio és video streaming -et (az audio eszköz nem tartalmazza). Ez kompatibilis az eszközök széles skálájával és platformjaival, lehetővé téve az összes élő streaming igény kielégítését.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Az IP élő streaming kamera kompatibilis lehet a jelenlegi népszerű videó/streaming szoftverrel, beleértve a Zoom, Skype, YouTube, Webex, BlueJeans, Facebook, csapatok, FaceTime, Google Hangout, Google Meet és Video Production szoftverekkel, amelyek támogatják az NDI HX -t. Támogatja a Windows 7/8.1/10, a Mac OS 10.10, a Linux, az Android vagy a SORE -t. A streaming kamerát széles körben használják az online tanfolyamokon, a templomi élő közvetítésekben, a Tele- gyógyszer, a stúdió streaming, a magas - Tech konferencia, a nagy események stb.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 (falra tartó csavarok is). És a Tenveo kiválóan kínál - értékesítési szolgáltatást és élettartamú műszaki támogatási szolgáltatást (firmware frissítési szolgáltatás stb.). Vegye fel velünk a kapcsolatot, ha bármilyen kérdése van, örömmel válaszolunk Önnek 24 órán belül, és határozottan kielégítő megoldást kínál Önnek.
| Modellszám | Tevo - VHD612A NDI |
| Érzékelő | 1/2.8'' |
| Hatékony pixelek | 2,07MP |
| Videójelek | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoomolás | 12x optikai zoom |
| Lencse | f =4.2 mm ~ 50,4 mm |
| Nyílás | F1.8 ~ F2.8 |
| Vízszintes szög | 70,2 fok ~ 6,52 fok |
| Függőleges szög | 42,6 fok ~ 3,76 fok |
| Átlós szög | 77,5 fok ~ 7,53 fok |
| Digitális zoom | 8X |
| Videó kimenet | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Jelzési standard | NTSC/PAL |
| Vezérlőfelület | RS232, RS485, USB, NET |
| Redőny | 1/30s ~ 1/10000s |
| Fehér egyenleg | Autó, beltéri, kültéri, egy push, kézi, var |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D digitális zajcsökkentés |
| Baud arány | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Vezérlőprotokoll | Visca, Pelco - d, pelco - p p p. |
| USB -protokoll | UVC 1.1 |
| Minimális megvilágítás | 0,5 lux @ (F1.8, AGC BE) |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok S |
| H&V flip | Támogatás |
| Képfagyasztás | Támogatás |
| Poe | Támogatás |
| Az előre beállított szám | 255 |
| Előre beállított pontosság | 0,1 fok |
| IPC szolgáltatások | |
| Video kódolási formátum | H.264/H.265/MJPG |
| Videófolyam | Főáram, alfolyam |
| Főáram -felbontás | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 stb. |
| Alfolyam -felbontás | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 stb. |
| Video bitsebesség | 32Kbps ~ 102400Kbps |
| Bitráta típusa | Változó kamatláb, rögzített kamatláb |
| Képkaparék | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60 kép / mps |
| Audio tömörítés | AAC |
| Audio bitsebesség | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Hálózati protokoll | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast stb. |
| Bemenet/kimeneti felület | |
| HD kimenet | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC típus, 800mVP - P, 75Ω, az SMPTE 424M szabvány mellett |
| LAN | 1xrj45: 10 m/100 m Ethernet interfész, Poe (802.3AF) |
| Audio felület | 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor 1-CH: 3,5 mm-es audio interfész, sor |
| USB | 1XUSB3.0: B típusú női jack |
| Kommunikációs felület | 1xrs232 in: 8pin min din, max. 1xrs232 Out: 8pin min Din, Max távolság: 30 m, protokoll: csak Visca hálózat használata 1XRS485: 2Pin Phoenix Port, Max távolság: 1200 m, protokoll: Visca/pelco - d/pelco - P} P} P} P} P} p. |
| Erőteljesítmény | JEita típus (DC 12 V -ban) |
| Általános specifikáció | |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Munkahőmérséklet | 0 fok 40 fokig |
| Munka páratartalma | 20% -80% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fokról 60 fokra |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Termékméret | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (a csomagolás előtt / után) |
| Terméktömeg | 1,37 kg / 2,45 kg (nettó / bruttó súly) |
Népszerű tags: PTZ élő streaming kamera 12x optikai zoom IP kamera USB HDMI SDI RJ45, Kína, gyártók, nagykereskedelem, ár, alacsony ár, Kínában készült










