USB HDMI Meet Room kamera 11x optikai zoom
Modellszám: TEVO-VL11H
* 1/2,8''sony CMOS érzékelő
* 1080p@60fps
* 11x optikai zoom 62,8 fokos FOV -val
* USB HDMI videó kimenetek
* RS232/RS485 a joystick vezérlőhöz
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Kínában az egyik vezető gyártó és beszállítóként ismertünk, most melegen üdvözöljük Önt, hogy nagykereskedelemben részesüljünk a fejlett USB HDMI Meeling Room 11x optikai zoommal, alacsony áron. A fejlett berendezések és technológiák segítségével biztosíthatjuk Önnek felszerelésünk kiváló minőségét és jó teljesítményét.
Tenveo vloop USB3.

A konferencia találkozóhelyiség kamerája minden MOMNET -t rögzít a lenyűgöző Clarity 1080p 60 kép / mps -ben

A konferencia találkozóhelyi kamera USB3 -val. és RS232/RS485 portokkal, a távirányító számára könnyű


Univerzális kompatibilitás

Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)


| Modellszám | Tevo-vl11h |
| Képérzékelő | 1/2,8''sony CMO |
| Hatékony pixelek | 2,38 Mega Pixel |
| Videó formátum | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optikai zoom | 10x optikai zoom |
| Lencse | F1.8-2.6 |
| Nyílás | f =5. 76-46. 09mm |
| Vízszintes szög | 54,7 fok (W) -6. 8 fok (t) |
| Függőleges szög | 30,8 fok (w) -3. 8 fok (t) |
| Átlós szög | 62,8 fok (W) -7. 8 fok (t) |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Snr | >50dB |
| Fókusz | Automatikus / kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus / kézikönyv |
| Videó interfészek | HDMI, USB3. 0 C |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Vezérlőprotokoll | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Baud ráta: 38400/9600/4800/2400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (csak bemenet), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Serpenyő/dőlés forgás | ± 175 fok, -90 fok -+90 fok |
| Serpenyővezérlési sebesség | 0. 1 -80 fok /sec |
| Billenés vezérlési sebesség | 0. 1 -60 fok /sec |
| Előre beállított szám | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállítást IR távvezérlővel) |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 2. 0 a (max.) |
| Energiafogyasztás | 13W (max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -20 60 fokig |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fokozat 40 fokig |
| Működő páratartalom | 20% -80% RH |
| Dimenzió (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (a csomagolás előtt/ után) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (nettó/ bruttó súly) |
| Tartozék | 1 x kamera; 1 x USB kábel; 1 x Power adapter; 1x IR távirányító; 1 x fal tartó; 1 x kézikönyv |
| MFG. Garancia | 3 év standard alkatrészek és munkaerő -garancia |
Népszerű tags: USB HDMI találkozóhelyi kamera 11x optikai zoom, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült









