UHD 4K PTZ konferenciakamera 12X optikai zoommal USB3.0 HDMI
Típus: TEVO-VHD12U-4K
* Ultra UHD 4K 3840 x 2160 kimeneti felbontás
* 8,29 megapixeles 1/2,8 hüvelykes Sony CMOS érzékelő 30 képkocka/mp sebességgel
* 12x optikai zoom 89,5 fokos FOV-val
* Előre beállított: 10 infravörös távirányítón keresztül (255 RS232/485-ön keresztül)
* 2D és 3D NR a legjobb videóminőségért különböző fényviszonyok között
* Támogatja a Visca, Pelco-P és Pelco-D protokollt, az RS232/RS485 kameravezérlést
* Mennyezeti tartó, fali tartó és állvány tartó (hátra szerelhető)
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo 4K UHD USB3.{2}}/HDMI 12X optikai zoom PTZ konferenciakamera

Bővítse virtuális együttműködési élményét a következővelTenveo 4K UHD USB3.{2}}/HDMI 12X optikai zoom PTZ konferenciakamera. A végső megoldás lenyűgöző látványelemek rögzítésére videokonferenciák, templomi istentiszteletek, istentiszteleti események, csoportos tréningek, oktatási ülések és élő közvetítések során.

【𝟒𝐊 𝐔𝐇𝐃 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞㝐magával ragadó élmény a Tenveo UHD 4K PTZ konferenciaterem kamerájával. Kivételes 4K felbontásával, 12-szeres optikai zoommal, 1/2,8 hüvelykes CMOS-érzékelőjével, 8,29 megapixeles objektívjével és 90 fokos FOV-jával most lenyűgözően részletgazdag képeket rögzíthet, amelyek életre keltik virtuális találkozóit vagy eseményeit. A nagy látószögű objektív gondoskodik arról, hogy egyetlen résztvevő se maradjon ki a keretből, míg a 12X zoom lehetővé teszi a fő hangszórók és előadók közeli felvételét.


【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】A Tenveo PTZ kamera távolról vezérelhető, így vízszintesen 350 fokos (±175 fokos) és függőlegesen 180 fokos (±90 fokos) szögben pontosan, egyenletesen és csendesen elforgatható. Támogatja a 10 előre beállított beállítást is az IR távirányítón keresztül, és akár 255 preset beállítására is elérhető RS232 és RS485 interfészeken keresztül a professzionális vezérlés érdekében. Ezzel a kényelmes móddal gyorsan vezérelheti a PTZ kamerát, dönthet, zoomolhat, és az előre beállított pozícióba mozoghat a közeli képsorozathoz.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬㝬ove Videokonferencia A kamera támogatja a videokimeneti csatornákat, beleértve az USB3-at.{1}} és a HDMI-t. Hatékony távolsághasználat javasolt: USB-15m/49.21ft, HDMI-30m/98.42ft. Zökkenőmentesen csatlakozhat olyan népszerű videokonferencia-platformokhoz, mint a Skype, a Zoom, az OBS és a YouTube USB3-on.{10}} vagy HDMI-n keresztül. Eközben egyidejűleg maximum 1080p@60fps videót képes kiadni a HDMI élő közvetítésről (MJPG/H.264/H.265). Tökéletes megoldás kis- és középcsoportos üzleti online találkozókhoz.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐧 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】A PTZ kamera kompatibilis a jelenlegi népszerű video-/megbeszélőszoftverekkel, így a Zoom, a Skype, a YouTube, a Me Hangoutime, a Google Hangoutime és a Google Hangoutime, a Skype, a YouTube, a Facebook Messe és a Facebook be. Támogatja a Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android vagy újabb rendszereket. A streaming kamerát széles körben használják videohívásokhoz, videokonferenciákhoz, online tanfolyamokhoz, egyházi élő közvetítésekhez, főiskolai előadásokhoz, távorvosláshoz, távoktatáshoz, távinterjúkhoz, távoktatáshoz stb.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐧 👍 fali vagy mennyezeti rögzítés (fali tartó és rögzítőcsavarok mellékelve). A Tenveo pedig kiváló értékesítés utáni szolgáltatást és élettartamra szóló műszaki támogatási szolgáltatást (firmware-frissítési szolgáltatás stb.) kínál. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk, szívesen válaszolunk 24 órán belül, és biztosan kielégítő megoldást kínálunk.

| Modell sz. | VHD12U-4k |
| Érzékelő | 1/2,8" Sony CMOS |
| Hatékony pixelek | 8,29 megapixeles |
| Zoomolás | 12x optikai zoom |
| Lencse | f=3.42-40.02 mm |
| Nyílás | F1.88-3.77 |
| Vízszintes szög | 80,56 (Sz)-7,89 fok (T) |
| Függőleges szög | 49,61 fok (Sz)-4,46 fok (T) |
| Átlós szög | 89,51 fok (Sz)-9,04 fok (T) |
| Videó kimenet | USB 3.{1}}, HDMI |
| Videó kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Videó felbontás | 4K(3840*2160) |
| Jel Standard | NTSC/PAL |
| Előre beállított pozíció | A felhasználó legfeljebb 255 előre beállított beállítást állíthat be (10 előre beállított IR távirányítóval) |
| Vezérlőfelület | RS-232 (csak bemenet), RS-485, USB |
| Redőny | 1/30s-1/10000s, automatikus |
| Baud ráta | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Control protokoll | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS-485) |
| USB protokoll | UVC1.1 |
| Minimális megvilágítás | {0}.1Lux |
| SNR | Nagyobb vagy egyenlő, mint 50 dB |
| Vízszintes forgatás | 350 fok (±175 fok) 0,1 fok /s-100 fok /s |
| Függőleges forgatás | 180 fok (±90 fok )0,1 fok /s-80 fok s |
| Tápegység | DC 12V/2A |
| Energiafogyasztás | 12W |
| Munkahőmérséklet | 0 foktól 40 fokig |
| Munka páratartalom | 20%-80% relatív páratartalom |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fokról 60 fokra |
| Tárolási páratartalom | 20%-90% relatív páratartalom |
| Termék mérete | 247,1 * 152 * 169,6 mm/285 * 217 * 197 mm (csomagolás előtt / után) |
| Termék súlya | 1,37 kg/2,45 kg (nettó / bruttó tömeg) |
Népszerű tags: uhd 4k ptz konferencia kamera 12x optikai zoommal usb3.0 hdmi, Kína, gyártók, nagyker, ár, alacsony ár, Kínában gyártott
Akár ez is tetszhet
-

4K USB 2.{2}} PTZ videokonferencia kamera infravörös...
-

A legjobb videokamera 4K 30 kép / mps a Skype és a v...
-

Office Equipment Conference System 4K 12x optikai zo...
-

FHD 4K webkamera beépített - mikrofonban a Skype -hez
-

4x zoom EPTZ webkamera USB2.{2}} Videokimenet videok...
-

VA300C 4K EPTZ webkamera konferencia webkamera USB a...







