4K Live Streaming NDI Camera 12X konferencia kamera HDMI USB IP videó kimenetekkel
Modellszám: TEVO-VL12U NDI
* 12x optikai zoom
* Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS érzékelő, 8,29 Mega Pixel
* UHD4K képminőség, széles látószög
* HDMI USB, RJ45 Video kimenet (Támogatás POE és IP streaming)
* Pontos, sima és csendes PTZ mozgás (PAN: 350 fok, dőlés: 180 fok)
* 2D és 3D NR a legjobb videóminőség érdekében különböző megvilágítási körülmények között
* Presett: 10 IR távoli beállításon keresztül (256 RS232 -en keresztül)
* Támogassa a Visca, a Pelco-P és a Pelco-D protokollot, az RS232/RS485/IP/IR távirányítót
* Hálózati protokoll: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast stb.
* Támogató asztali elhelyezés, mennyezeti tartó, fal tartó és állvány tartó (fordított rögzíthető)
* Támogassa a POE/NDI -t: Can Power, Control, beállíthatja és előnézeti a videót egy Ethernet kábelre.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása

A VL12U 4K kamera POE, USB3. Éles videót, kiemelkedő színt és kivételes optikai pontosságot biztosít. Beépített AL technológiája optimalizálja a fénymérleget az arcok hangsúlyozása és a természetes kinézetű bőr tónusok, még homályos vagy háttérvilágítás esetén is. Ezenkívül a 12x optikai zoom 70,82 fokos széles vízszintes szöggel lehetővé teszi, hogy könnyen kielégítse a közepes és nagy méretű tárgyalótermek igényeit.





| Modellszám | VL12U NDI |
| Képérzékelő | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Hatékony pixelek | 8.29MP, 16: 9 |
| Videó formátum | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3. |
| Optikai zoom | 12x zoom |
| Lencse | f =3. 9-46. 8mm |
| Nyílás | F1.6-F2.8 |
| Vízszintes szög | 70,82 fok (W) -6. 48 fok (t) |
| Függőleges szög | 47,72 fok (W) -73. 66 fok (t) |
| Átlós szög | 78,58 fok (W) -7. 42 fok (t) |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Snr | >50dB |
| Fókusz | Automatikus / kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus / kézikönyv |
| Video interfészek | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptív Ethernet port; Támogassa a poe IEEE802.3AF -t |
| Hálózati protokoll | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Támogassa a VISCA -t az IP -nél |
| Vezérlőprotokoll | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Baud ráta: 38400/9600/4800/2400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (csak bemenet), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Serpenyő/dőlés forgás | ± 175 fok, -90 fok-+90 fok |
| Serpenyővezérlési sebesség | 0. 1 -80 fok /sec |
| Billenés vezérlési sebesség | 0. 1 -60 fok /sec |
| Előre beállított szám | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállított IR távvezérlővel) |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 2. 0 a (max.) |
| Energiafogyasztás | 13W (max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -20 60 fokig |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fokozat 40 fokig |
| Működő páratartalom | 20% -80% RH |
| Dimenzió (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (a csomagolás előtt/ után) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (nettó/ bruttó súly) |
| Tartozék | 1 x kamera; 1 x USB kábel; 1 x Power adapter; 1x IR távirányító; 1 x fal tartó; 1 x kézikönyv |
| MFG. Garancia | 3 év standard alkatrészek és munkaerő -garancia |
Népszerű tags: 4K Live Streaming NDI Camera 12X Conference Camera HDMI USB IP Video Outputs, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült
Akár ez is tetszhet
-

A legjobb videokamera 4K 30 kép / mps a Skype és a v...
-

USB webkamerák konferencia teremhez
-

FHD 4K webkamera beépített - mikrofonban a Skype -hez
-

4x zoom EPTZ webkamera USB2.{2}} Videokimenet videok...
-

VA300C 4K EPTZ webkamera konferencia webkamera USB a...
-

Professzionális élő közvetítés kamera 12x zoom 4K PO...






