Tenveo 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera
Tenveo 4K Auto nyomkövető SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera Sony 1/2,8 "CMOS érzékelővel és 8,29 megapixelekkel, Tenveo UVS20A-4K PTZ kamera valódi 4K tisztaságot biztosít életszerű színhidalitással és élességgel.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
Tenveo 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera
A Sony 1/2,8 "CMOS-érzékelővel és a 8,29 megapixelekkel felszerelve a Tenveo UVS20A-4K PTZ kamera valódi 4K tisztaságot biztosít az élethű színhidalitással és az élességgel. 20x optikai nagyítását, más kézzel, az élő közvetítésre és az átmeneti felvételekre való áttérésről, az élő közvetítésről és az átmeneti felvételekről.

Vigye a produkciót a következő szintre intelligens auto követéssel.
Az UVS20A-4K beépített AI nyomkövető motorja intelligensen azonosítja az emberi célokat, alkalmazkodik a mozgáshoz és fenntartja a kereteket, biztosítva, hogy az előadók középpontjában maradjanak és az egész középpontjában maradjanak.

Az UVS20A-4K támogatja az interfészek és a streaming protokollok átfogó sorozatát, így a meglévő rendszerekbe történő integráció könnyedén.
--Video kimenetek: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (POE+támogatás)
-Streaming protokollok: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Kontroll interfészek: RS232, RS485, USB (UVC), IP
.
Akár élő streaming, távoli együttműködés vagy rendszerintegráció esetén a Tenveo UVS20A-4K könnyedén alkalmazkodik a környezetéhez.

| Modellszám | TEVO-IVS20A-4K |
| Képérzékelő | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Hatékony pixelek | 8.29MP |
| Optikai zoom | 20x optikai zoom |
| Lencse | f =4.95 mm ~ 99 mm |
| Nyílás | F1.7-F3.7 |
| Vízszintes szög | 51,9 fok ~ 3,0 fok |
| Függőleges szög | 39,7 fok ~ 2,2 fok |
| Átlós szög | 63,1 fok -3,7 fok |
| Videó formátum | 4KP@30/25 kép/mp, 2KP@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Video kódolási formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Háttérvilágítás kompenzációja | Támogatás |
| Snr | 50dB -nál nagyobb vagy egyenlő |
| Fókusz | Automatikus / kézikönyv |
| Digitális zajcsökkentés | 2D és 3D zajcsökkentés |
| Kitettség | Automatikus / kézikönyv |
| I / O interfész | |
| Videó interfészek | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Videó tömörítési formátum | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptív Ethernet port; Támogassa a poe IEEE802.3AF -t |
| Hálózati protokoll | RTSP, RTMP, VISCA IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Vezérlőprotokoll | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Baud ráta: 2400/4800/9600/38400 |
| Vezérlőfelület | RS232 (csak bemenet), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ paraméter | |
| Vízszintes forgás | 350 fok (± 175 fok) 0,1 fok /S-100 fok /s |
| Függőleges forgás | 180 fok (± 90 fok) 0,1 fok /S-80 fok /s |
| Előre beállított szám | A felhasználó akár 255 előre beállítást is beállíthat (10 előre beállítást IR távvezérlővel) |
| Általános paraméter | |
| Üzemeltetési rendszerek | Windows 10, Windows 11 vagy magasabb; Android, Mac OS ™ 10.10 vagy újabb, Linux (az UVC támogatásához szükséges) |
| Bemeneti feszültség | DC 12V |
| Bemeneti áram | 2.0a (max.) |
| Energiafogyasztás | 24W (Max.) |
| Tárolási hőmérséklet | -20 fok -60 fok |
| Tárolja a páratartalmat | 20% -90% RH |
| Üzemi hőmérséklet | 0 fok 40 fokig |
| Működő páratartalom | 20% -80% RH |
| Dimenzió (w*h*d) | 166*165*170 mm/ 285*217*197mm (a csomagolás előtt/ után) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (nettó/ bruttó súly) |
Népszerű tags: Tenveo 4K Auto nyomon követés SDI USB IP 20X PTZ konferencia kamera, Kína, Gyártók, Nagykereskedelem, Ár, alacsony ár, Kínában készült
Akár ez is tetszhet
-

4K 12x optikai zoom USB3.0 PTZ konferencia videokamera
-

FHD 4K webkamera beépített - mikrofonban a Skype -hez
-

4x zoom EPTZ webkamera USB2.{2}} Videokimenet videok...
-

UHD 4K PTZ konferenciakamera 12X optikai zoommal USB...
-

Professzionális élő közvetítés kamera 12x zoom 4K PO...
-

Teljesen kiemelt 4K 12x optikai zoom NDI/POE/SDI/HDM...

